Home » Nusikaltimai » Baigtas paslaptingos vagystės tyrimas

Baigtas paslaptingos vagystės tyrimas

Baigtas paslaptingos vagystės tyrimas

Utenos apylinkės prokuratūroje baigtas ikiteisminis tyrimas ir į teismą perduota baudžiamoji byla, kurioje 30-metis Molėtų rajono gyventojas A. Š. kaltinamas didelės vertės turto vagyste.

Ikiteisminį tyrimą šioje byloje atliko Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos tyrėjai, o jiems vadovavo Utenos apylinkės prokuratūros prokuroras Gintaras Čekuolis.

Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas policijai gavus garbaus amžiaus Molėtų rajono gyventojo pareiškimą dėl vagystės. Su ligota seserimi atokiame vienkiemyje gyvenęs vyras 2017 metų gruodį susirgo. Jie abu buvo išvežti į ligoninę, o vėliau, kelis mėnesius, gydomi slaugos ligoninėje.

Pernai kovą grįžęs į namus, senukas pasigedo sodyboje slėptų savo santaupų – 18 tūkst. eurų ir kreipėsi į policiją.

Buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės. Tyrimą apsunkino ne tik tai, kad buvo neaiškus tikslus vagystės laikas ir jos aplinkybės, tačiau ir nukentėjusiojo mirtis. Praėjusių metų pavasarį name kilus gaisrui, žuvo jo šeimininkas.

cashbox-1642989_960_720

„Net ir tokiomis aplinkybėmis per 9 ikiteisminio tyrimo mėnesius buvo surinkta pakankamai duomenų, leidžiančių pateikti vienam netoliese gyvenančiam jaunam vyrui kaltinimus dėl didelės vertės turto vagystės“, – sakė prokuroras G. Čekuolis.

Byla perduota nagrinėti į Utenos apylinkės teismo Molėtų rūmams. Už didelės vertės turto vagystę Baudžiamasis kodeksas numato laisvės atėmimą iki 8 metų.

LR prokuratūra

808 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.