Home » Nusikaltimai » Sukčiai prisistato UAB „Utenos šilumos tinklai“ kontrolieriais

Sukčiai prisistato UAB „Utenos šilumos tinklai“ kontrolieriais

Sukčiai prisistato UAB „Utenos šilumos tinklai“ kontrolieriais

UAB „Utenos šilumos tinklai“ prašo gyventojų būti apdairiems ir įsitikinti, ar atvykę tikrinti karšto vandens skaitiklių asmenys nėra sukčiai.

Pastarosiomis dienomis UAB „Utenos šilumos tinklai“ Klientų aptarnavimo darbuotojai sulaukė keleto vartotojų skambučių su pranešimais apie sukčius. Šie, apsimetę bendrovės darbuotojais, nutaikę progą, juos apgavo.

Primename, kad karšto vandens skaitiklius tikrinančių UAB „Utenos šilumos tinklai“ darbuotojų reikėtų paprašyti parodyti darbo pažymėjimus.

UAB „Utenos šilumos tinklai“ darbuotojai už skaitiklio patikrinimą apsilankymo metu niekuomet neprašo atsiskaityti nei grynais, nei bankiniu pavedimu, ar mokėjimo kortele. Bendrovės darbuotojai taip pat neprašo gyventojų papildomai pateikti asmens dokumentų ar mokėjimo sąskaitų. Rekomenduojame nepažįstamo asmens kambaryje nepalikti vieno.

Informuojame, kad UAB „Utenos šilumos tinklai“ pareiga – patikrinti vartotojų butuose įrengtus karšto vandens skaitiklius, todėl prašome mūsų darbuotojams suteikti galimybę tai padaryti. Tačiau išlikite budrūs!

 „Utenos šilumos tinklų“ inf.

4331080c5

 

1500 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Comments (1)

  1. Ona parašė:

    Reiketu paskelbt kokiu tel. nr. pasiteirauti ar tikrai siandien siame name tikrinami silumos skaitikliai. Daug senu zmoniu net neiseina is savo buto, jie nemato skelbimu, nesugeba perskaityt, o argi senas zmogus paprasys dokumento, jis gi tikrintoja laiko dievu. O jau koki beparodys dokumenta tai senam zmogui tiks visoks ir isileis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.