Home » Gallery » Aktualijos » Bendrovei „Utenos vandenys“ pradėjęs vadovauti G. Diržauskas žada permainas

Bendrovei „Utenos vandenys“ pradėjęs vadovauti G. Diržauskas žada permainas

Bendrovei „Utenos vandenys“ pradėjęs vadovauti G. Diržauskas žada permainas

 

Kristina SAKAITĖ

Nuo pirmadienio, pakeitęs ilgametį vadovą Adolfą Juršį, AB „Utenos vandenys“ pradėjo vadovauti Gintaras Diržauskas. Naujasis bendrovės direktorius iki šiol dirbo „Utenos šilumos tinkluose“ – 1986 m. ten įsidarbino meistru, o nuo 1997-ųjų buvo paskirtas įmonės vadovu.

Iš karšto vandens į šaltą vandenį „įbridęs“ vadovas sako, kad naujose pareigose laukia dideli iššūkiai, atnaujinimo darbai. „Programa minimum – kaip nepagadinti to, kas padaryta gerai, o programa maksimum – kaip pagerinti, kas jau pasiekta“, – sakė trečią dieną naujoje darbovietėje besidarbuojantis G. Diržauskas.

Tarp pagrindinių numatomų darbų – dumblo apdorojimo įrenginių statybos. Direktorius tikisi, kad šis užstrigęs projektas pagaliau pajudės iš mirties taško – šviesa tunelio gale sužibo pagaliau paaiškėjus rangovui. Lietuvių ir vokiečių jungtinė grupė per dvejus metus turėtų paruošti aikštelę, pastatyti įrengimus – įdiegę dumblo deginimo technologiją uteniškiai būtų vieni iš pirmųjų Lietuvoje tokiu būdu sprendžiantys nuotekų dumblo utilizavimo problemą. Energija, gauta deginant dumblą, būtų panaudojama to paties dumblo džiovinimui. Kitos įmonės tam naudoja biokurą.

Kada prasidės 14 mln. Eur vertės darbai, dar neaišku, tačiau „Utenos vandenų“ vadovas neslepia – šis įmonės modernizavimas neišvengiamai palies ir uteniškių kišenes – vanduo gali brangti apie 0,20 Eur.

<…>

Visą straipsnį skaitykite „Utenos apskrities žiniose“.

dsc_2060

AB „ Utenos vandenys“ direktorius Gintaras Diržauskas / Redakcijos archyvo nuotraukos

dsc_0402

1985 Iš viso matė 6 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.