Home » Gallery » Aktualijos » Rengiamasi Aušros gatvės rekonstrukcijai

Rengiamasi Aušros gatvės rekonstrukcijai

Rengiamasi Aušros gatvės rekonstrukcijai

Vienoje iš pagrindinių Utenos gatvių greitai turėtų prasidėti rekonstrukcijos darbai. Kaip informuoja Utenos r. savivaldybės administracija, vasario 18 d. su Centrine projektų valdymo agentūra sudaryta bendrai finansuojamo projekto „Aušros gatvės dalies nuo Gedimino ir Tauragnų gatvių sankryžos iki Žaliosios gatvės Utenoje rekonstrukcija“ sutartis. Šiuo metu rengiami viešųjų pirkimų dokumentai rangovui parinkti.

Aušros gatvė yra centrinėje Utenos miesto dalyje ir prasideda ties Tauragnų ir Gedimino gatvių sankirta, kerta J. Basanavičiaus, A. Baranausko, Maironio, Žaliąją, Aukštakalnio gatves ir užsibaigia ties Vaižganto ir Palijoniškio gatvių sankirta. Ši gatvė yra viena iš intensyviausių miesto gatvių ir užtikrina susisiekimą su pagrindinėmis miesto zonomis bei gyvenamaisiais rajonais.
Šiuo metu Aušros gatvės padėtis prasta, danga suskilusi ir duobėta, šaligatvio plytelės bei gatvės bortai stipriai aptrupėję, nepritaikyti asmenims su negalia. Pagal parengto techninio projekto sprendinius numatoma rekonstruoti Aušros gatvės 0,8 km dalį, šaligatvius, šviesoforus bei apšvietimo tinklus iš Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų, Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto ir savivaldybės biudžeto lėšų.

Projekto vertė – 944 540,69 Eur, iš kurių 323 969,09 Eur – ES struktūrinių fondų lėšos.
Likusią 0,9 km gatvės dalį numatoma rekonstruoti iš Savivaldybės biudžeto lėšų.

3-custom

5-1024x576

2440 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Comments 7 komentarai

 1. Anonimas parašė:

  Koks daunas projektavo?

  • Mindaugas parašė:

   Anonimas. O kas negerai ? įvardinkite prašau?

   • Anonimas parašė:

    Tiek daug utenos gatvese dviratininku? Kad reikia atskiros juostos.Jai vaziuojant nuo Maximos puses kas nors sugalvos prie Ausros centro pasukti i kaire,eismas uz jo sustos. Sugadino eisma vienoje gatveje(Basanaviciaus,prie Lidlo),sigadins ir prie Ausros.

  • Anonimas parašė:

   komercinė paslaptis.

 2. Tadas parašė:

  Įdomu čia nuotraukos galutinio projekto? Nes jei taip tai keistai išplanuotas dviračių takas. Ket rekomendacijose dviračių vairuotojams rekomenduojama persitvarkyti dviratį per sankryža. O čia jam bus leidžiama net sukti į kairę ir trukdyti automobilių eismui. Manau kad tai stipriai apsunkins auto vairuotojams gyvenimą. Kodėl nepasinaudoti užsienio praktika ir pastatyti dviračių šviesoforo? Srautas būtų kreipiamas kartu su pėsčiaisiais.

 3. Geras parašė:

  Kam dar konkursą daro… Gi aišku kokios firmeles viską darys… Tikėkimės čia jiems paskutinė proga pinigus praplaut

 4. Gonzales. parašė:

  Zieduka maza padarytu ir visi isivazinetu be problemu! bet matai nuo ziedo nera kaip pinigu pavogti 🙂 va sudetingi sviesaforai kaip prie LIDL kitas reikalas, ten kaskam gerai nubyrejo ir dar ilgai byres uz prieziura ir tt. Praregekit zmones!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.