Home » Gallery » Pramogos » Utenos ugniagesiai apdovanoti už ledinę širdį

Utenos ugniagesiai apdovanoti už ledinę širdį

Utenos ugniagesiai apdovanoti už ledinę širdį

 

Vasario 27 d. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino ir už originalumą, pilietiškumą, gebėjimą sutelkti bei meilės Tėvynei puoselėjimą Lietuvos valstybės vėliavomis apdovanojo sumaniausius akcijos „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“ idėjų iniciatorius.  Septintą kartą vykusios akcijos metu sulaukta daug kūrybingų idėjų, kuriomis ir buvo paminėtos 101-osios valstybės atkūrimo metinės.

Tarp apdovanotųjų – ir Utenos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai. Šventės dieną, po pratybų, iš užšalusio ežero ledo jie išpjovė didelę širdį, skirtą Lietuvai. Jiems Prezidentė įteikė padėką ir Trispalvę.

„Sumanymų Vasario 16-ajai turėjo daugelis. O šią idėją įgyvendino 4-osios budinčios pamainos ugniagesiai gelbėtojai. Šventinę vasario 16 dieną, siekdami išradingai pasveikinti šalį gimtadienio proga, po pratybų iš užšalusio ežero ledo išpjovė pusę tonos sveriančią širdį ir padovanojo ją Lietuvai. Pamainos vado Ramūno Petraičio iniciatyva, nuotrauka su širdimi Lietuvai, buvo su visais pasidalinta akcijos tinklapyje „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“. Beje, tokio įvertinimo ir dėmesio net nesitikėjome, – prisipažino Utenos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas  Rolandas Vilčinskas. – Džiugu, kad ugniagesių pastangos buvo įvertintos“.   Už išradingas ir sveikuoliškas idėjas apdovanoti linksmos šventės Anykščių baseine organizatoriai. Prezidentės inicijuotos akcijos „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“ metu iš viso paskelbta beveik 4 tūkst. šventinių sumanymų, o vėliavomis įvertinta ir į Prezidento rūmus pakviesta per pusantro šimto iniciatyvų autorių.

 

LR Prezidentūros ir „ Utenos apskrities žinių“ informacija

 

ugniagesiai-nestokoja-isradingumo-ne-tik-gelbedami-zmoniu-gyvybes

dsc_5990

1122 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.