Home » Gallery » Verslas » RRT išmatavo Rytų Lietuvą: „Tele2“ internetas sparčiausias ir čia

RRT išmatavo Rytų Lietuvą: „Tele2“ internetas sparčiausias ir čia

RRT išmatavo Rytų Lietuvą: „Tele2“ internetas sparčiausias ir čia

Ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) išplėtė šių metų pradžioje atliktų interneto spartos matavimų teritoriją – ji buvo papildyta šalies rytuose esančiais keliais ir miestais. Paaiškėjo, kad ir šioje Lietuvos dalyje sparčiausiu internetu naudojasi „Tele2“ klientai.

RRT atlikti matavimai rodo, kad vidutinė „Tele2“ teikiamo 4G interneto sparta yra net 58,78 megabitų per sekundę. Tuo tarpu kitų dviejų operatorių ryšio sparta siekia 42,97 ir 39,44 megabitų per sekundę.

Džiaugiamės tokiais rezultatais, jie įrodo, kad nuolatinės komandos pastangos, taip pat investicijos į tinklo plėtrą yra efektyvios. Mums svarbiausia, kad „Tele2“ klientai galėtų laisvai ir nevaržomai bendrauti visoje Lietuvoje“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

ad_rrt_foto

Ankstesnių, sausį–vasarį atliktų, tyrimų rezultatai taip pat buvo palankūs pirmoje vietoje atsidūrusiam „Tele2“ – tuomet ryšio sparta buvo matuota tarp Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos miestų, taip pat žiede Vilnius–Varėna–Eišiškės–Šalčininkai–Jašiūnai.

Praėjusiais metais vien į tinklo kokybės gerinimą „Tele2“ investavo 10,3 mln. eurų. Daug dėmesio buvo skiriama net tik 4G, bet ir 4G+ tinklo vystymui, kuris „Tele2“ tinkle dengia jau 80 proc. teritorijos.

Šiemet „Tele2“ investuos į pasirengimą 5G plėtrai. „Tele2“ taip pat ketina aktyviai dalyvauti rudenį numatytame leidimų dažniams konkurse.

Duomenys apie interneto spartą, signalo stiprumą ir dinamiką šalies miestuose ir keliuose yra pateikti RRT internetinėje svetainėje http://matavimai.rrt.lt/index.html.

Tekste pateikti 2019 kovo 5 d. RRT duomenys.

Reklama

228 Iš viso matė 3 Šiandien peržiūrėjo

Comments (2)

  1. Šarūnas sako:

    GRYNAS MĖŠLAS TAS TELE2 LAISVAS INTERNETAS, TOMIS VALANDOMIS KAI JIS LABIAUSIA REIKALINGAS TAI YRA darbo dienomis nuo 17h IKI 23h ir savaitgaliais greitis apgailėtinas svyruoja nuo 1,5 iki 7 Mb/s maksimum, tai sakau nes pats susidūriau su tuo, pabandimui buvau pasiėmes tele2 interneta, klaida buvo ta, kad matavau greitį tada kai toje apylinkėje tele2 vartotojų mažiausia( darbo dieną nuo 11 iki 15), o problema tame kad tele2 klientų prisigaudė daug, o ryšio galingumą paliko ta patį, tai tiesiog kuo daugiau vartotojų, tuo mažesnę greitaveiką klientas gauna. Aišku aš pasirašyta sutartį su tele2 nutraukiau nes buvo nepraėjes 14 dienu terminas. Pasirinkau TELIA, gal maksimalus greitis ir mažesnis tačiau 25-35 Mb/s pastovus ir po darbo ir savaitgaliais. Gyvenu netoli Jasonių

  2. Anonimas sako:

    Pilnai pritariu Šarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.