Home » Gallery » Švietimas » Į susitikimą Meno mokyklos mokiniai atėjo vedini keturkojais

Į susitikimą Meno mokyklos mokiniai atėjo vedini keturkojais

Į susitikimą Meno mokyklos mokiniai atėjo vedini keturkojais

Daiva ČEPĖNIENĖ

Kovo 14-ąją Utenos Meno mokyklos Dailės skyriuje buvo išskirtinė diena. Vaikai tą dieną į mokyklą ėjo vedini, nešini savo augintiniais.

Utenos valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba kasmet organizuoja panašius renginius vaikams mokyklose, vaikų darželiuose, tačiau šiais metais renginys Utenos meno mokyklos Dailės skyriuje buvo kiek netradicinis. Vaikus į renginį „Profesija – veterinarijos gydytojas“ buvo nuspręsta pakviesti su augintiniais. Renginio metu veterinarijos gydytoja-inspektorė Audinga Šatkuvienė pasakojo, kaip užtikrinti gyvūnų gerovę, poreikius, kalbėjo apie prisiimtos pareigos rūpintis auginamu gyvūnu svarbą. Veterinarijos gydytojas Audrius Kimontas vaikams papasakojo apie veterinaro profesiją, atsakinėjo į smalsiausiųjų klausimus, dalijo patarimus kaip teisingai prižiūrėti augintinius. Vaikams buvo pasakojama kaip teisingai parinkti tinkamus produktus augintiniams, kaip juos apsaugoti nuo tykančių pavojų gamtoje, rūpintis jų sveikata.

Renginį pradėjęs Utenos Meno mokyklos direktoriaus pavaduotojas ugdymui Giedrius Mazūras sakė, kad labai malonu matyti savo mokinius į renginį atvykusius su augintiniais. „Galbūt galima būtų galvoti, ką bendro turi dailė ir veterinarija. Bet mūsų – meno ir veterinarijos atstovų – misija yra labai panaši: kurti grožį, gėrį ir juo dalintis.

img_0069

Susipažinti su veterinaro profesija vaikai atėjo su šunimis, katėmis, žiurkėnais, šinšilomis ir kitais augintiniais / Daivos Čepėnienės nuotraukos

img_0065 img_0066 img_0067 img_0074 img_0076 img_0078 img_0080 img_0082

img_0095

img_0085 img_0083 img_0084

img_0089

961 Iš viso matė 3 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.