Home » Gallery » Verslas » Dieną prieš Velykas – ,,Didžioji pavasarinė Utenos mugė

Dieną prieš Velykas – ,,Didžioji pavasarinė Utenos mugė

Dieną prieš Velykas – ,,Didžioji pavasarinė Utenos mugė

 

Balandžio 20, šeštadienį, Utenio aikštėje laukia puikus pasiruošimas šv. Velykoms. Mat čia dieną prieš šventinius laisvadienius nuo 10 iki 16 valandos Utenos miesto gyventojus ir svečius smagiam ir nuotaikingam pavasariniam apsipirkimui sukvies „ Didžioji pavasarinė mugė“. Nepraleisti išskirtinės galimybės įsigyti sodo ir daržo priemonių, maisto ir mados gaminių tiesiai iš gamintojų ir augintojų rankų, kvies gausys būrys gamintojų – mugėje dalyvaus per 150 savo sričių profesionalų iš visų Lietuvos kampelių.

Reikiamų gaminių ir produktų mugėje atras kiekvienas

Nuo 10 iki 16 val Utenio aikštę užplūs kaip visuomet gausus tautodailininkų ir liaudies meistrų sambūris. Mugėje galėsite įsigyti gardžių lietuviškų maisto produktų. Jūsų lauks ūkininkų turgelis, šviežias tradicinis maistas, gardūs rankų darbo pyragai ir kiti gardėsiai. Bus gausu liaudies meistrų pagamintų darbų, autorinių gaminių, unikalių daiktų namams ir buičiai. Taip pat rasite platų asortimentą natūralių prekių – gaminių iš medienos, vilnos ir kitų natūralių medžiagų.

Padės pasiruošti daržo ir ūkio sezonui

 „Didžiosios pavasarinės Utenos mugės“ dalyvių gausa garantuoja iš tiesų platų siūlomų prekių asortimentą. Tačiau išskirtinio dėmesio pavasario mugėje sulauks tie, kurie ruošiasi pamažu įsibėgėjančiam daržo ir ūkio darbų sezonui. Sodininkai, daržininkai ir Lietuvos medelynų atstovai Jums siūlys plačią sodinukų, sėklų ir pavasarinių augalų įvairovę, o kartu suteiks Jums aktualias konsultacijas sodininkystės ir daržininkystės klausimais.

Mugės organizatoriai atkreipia dėmesį, kad reikiamų gaminių ir produktų už priimtiną kainą mugėje atras kiekvienas – tiek draugiškų kainų, tiek brangesnių ir prabangesnių prekių ieškotojai. O pavasarinės mugės dalyviai žada nuolaidas, staigmenas ir netikėtus siurprizus.

Puoselėkime tradicijas balandžio 20 dieną 10–16 valandomis Utenio aikštėje „Didžiojoje pavasarinėje mugėje“ ir kartu smagiai bei nuotaikingai apsipirkime Šv. Velykoms.

Organizatoriai festivus.lt

Reklama

dokumentas2

event

event

10x10

1544 Iš viso matė 3 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.