Home » Nusikaltimai » Iš klebonijos mįslingai dingo suaukoti pinigai

Iš klebonijos mįslingai dingo suaukoti pinigai

Iš klebonijos mįslingai dingo suaukoti pinigai

Kristina SAKAITĖ

Sekmadienio vakarą į policiją kreipėsi Salako Švč. M. Marijos Sopulingosios parapijos klebonas ir pranešė, kad iš klebonijos pastato dingo beveik 9 tūkstančiai eurų. Parapijiečių suaukoti pinigai pagrobti neaiškiomis aplinkybėmis, įsibrovimo požymių nėra. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Pasak klebono Egidijaus Vijeikio, į kleboniją galėjo būti įsibrauta per Verbų sekmadienio Šv. Mišias tarp 12–13 valandos. „Kol laikiau Mišias, kažkas atsirakino kleboniją – su raktu ar kažkokiu prietaisu, įėjo, pasiėmė pinigus, išėjo ir vėl užrakino duris“, – „Utenos apskrities žinioms“ po įvykio sakė klebonas. Kunigo teigimu, įsibrovėlis tiksliai žinojo, ko ir kur ieškoti – patalpa buvo nesujaukta, daiktai neišmėtyti.

Pinigai, kurie paprastai būna laikomi seife, tą dieną nebuvo paslėpti po užraktais, klebonas sako pats juos išėmęs iš seifo. Vagis paėmė tik grynuosius ir pasą, kitų vertingų daiktų nelietė.

E. Vijeikio teigimu, pavogtoji suma – 8900 Eur – buvo parapijiečių paaukoti pinigai, skirti bažnyčios tarnautojams, remontui, kitoms reikmėms.

G. Antanavičiaus nuotrauka

1910 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.