Home » Gallery » Aktualijos » Rotariečiai kviečia miestelėnus prisėsti savo pasodintame ąžuolyne

Rotariečiai kviečia miestelėnus prisėsti savo pasodintame ąžuolyne

Rotariečiai kviečia miestelėnus prisėsti savo pasodintame ąžuolyne

Kristina SAKAITĖ

Prieš trejetą metų Vyžuonos parke, ant kalvos šalia Aukštakalnio mikrorajono, Utenos rotariečiai sodino ąžuolus. „Ąžuolyną lankysim, laistysim, prižiūrėsim“, – tuomet žadėjo daugiau kaip 30 ąžuolų pasodinę Utenos „Rotary“ klubo nariai. Ne visiems medžiams lemta išaugti galiūnais – gegužės 8 d. į savo sodintą ąžuolyną susirinkę rotariečiai pasigedo keleto ąžuolų – gal neprigijo, gal buvo perkelti į kažkieno sodybą.

Šįkart savo puoselėjamam skvere rotariečiai nusprendė įrengti daugiau patogumų – pastatyti suoliuką. Metalinį suolą su simboline lentele ir klubo ženklu pagamino UAB „Nosted mechanika“.

Vyžuonos parke yra daug suoliukų, kodėl į klubą susibūrę verslininkai, įmonių vadovai nusprendė statyti dar vieną? Utenos rotariečių klubo prezidentas Dainius Tvarijonas, pirmasis ir išbandęs suolo „minkštumą“, juokavo: „Pagalvojom, pasensim, atsisėsim ir žiūrėsim, kaip čia viskas auga…“

2016 m. pasodintą ąžuolyną sumanę įamžinti rotariečiai sako nenorėję dėti akmens lyg ant kapo, o nusprendė, kad didesnė nauda miestelėnams bus pastatyti suolą, ant kurio ir patys senatvėje galbūt prisės. „Praėjo jau treji metai nuo to laiko, bet geriau dabar, negu visai nieko nedaryti. Suoliukas pritvirtintas, tereikia išpakuoti. Tai bus prisiminimas apie klubą ir Interarct veiklą“, – sakė 24-erius metus gyvuojančio Utenos Rotary klubo prezidentas.

Vasarą Utenos rotariečiai rinks naują vadovą – prezidento kadencija trunka vos metus.

Pasak D. Tvarijono, metai buvo neblogi, veiklos užteko. Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje įrengta nauja knygų lentyna, nupirkta šimtai naujų knygų. Rotariečiai skyrė lėšų sergančiai mergaitei, kuriai buvo reikalinga delfinų terapija, teikė paramą krizių centrui „Angelų pieva“ virtuvės įrangai įsigyti, parėmė V. Kudirkos kompaktinės plokštelės leidybą.

„Mums reikėtų aktyviau dirbti su užsienio klubais, taip būtų galima pritraukti daugiau lėšų. Toks būtų palinkėjimas mums patiems ateičiai“, – sakė kadenciją baigiantis klubo prezidentas D. Tvarijonas.

Jį pakeisiantis Vaidas Lankauskas teigė, kad dabar pagrindinis rūpestis – suaktyvinti klubo veiklą, ieškoti naujų formų teikiant paramą, remti kultūrinius renginius. Renkant lėšas paramai, galvojama į tai įtraukti ir visuomenę, taip pat svarstoma bendradarbiavimo galimybė su Utenos r. savivaldybe. Dar vienas rūpestis – pagausinti klubo narių skaičių. Šiuo metu Utenos Rotary klubas išgyvena ne pačius geriausius laiku – iš kažkada buvusių 24 narių liko 16. Būsimas klubo prezidentas mano, kad pritraukti daugiau žmonių padėtų paprastesnės įstojimo į klubą sąlygos, mažesni finansiniai įnašai.

dsc_0647

Utenos Rotary klubo prezidentas Dainius Tvarijonas išpakuoja dovaną / Kristinos Sakaitės nuotraukos

dsc_0650

dsc_0696

dsc_0705

dsc_0690

 

dsc_0668 dsc_0645 dsc_0659

dsc_0678

dsc_0687 dsc_0698

dsc_0701

dsc_0707

dsc_0708 dsc_0703

dsc_0673

dsc_0711

827 Iš viso matė 2 Šiandien peržiūrėjo

Comments (1)

  1. Tadas sako:

    Reikia daugiau tokių suoliukų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.