Home » Gallery » Aktualijos » Remontuojami tiltai Užpalių ir Daugailių seniūnijose

Remontuojami tiltai Užpalių ir Daugailių seniūnijose

Remontuojami tiltai Užpalių ir Daugailių seniūnijose

Vykdant 2019 metų melioracijos darbų planą atliekami melioracijos statinių-tiltų remonto darbai. Po ekspertizės nustatyta, kad Daugailių ir Užpalių tiltai yra avarinės būklės, todėl suskubta atlikti jų kapitalinį remontą. Kaip informuoja Utenos r. savivaldybės administracija, Tiltų remontui panaudotos ir Europos Sąjungos lėšos.
Vienas iš tiltų yra Šlepečių kaime, Daugailių seniūnijoje. Jis pastatytas per Šavašos upelį. Tiltas remontuojamas ES solidarumo fondo lėšomis, darbus atlieka AB „Utenos melioracija“. Kad gyventojai nepatirtų nepatogumų, šalia tilto įrengtas pravažiavimas transporto priemonėms iki 5 tonų. Šio tilto darbai turėtų būti baigti šių metų liepos 6 dieną.

Kitas remontuojamas tiltas yra Vilučių kaime, Užpalių seniūnijoje, pastatytas per Nasvės upę. Remontas atliekamas Valstybės biudžeto lėšomis, tiltą remontuoja Žiuko įmonė iš Molėtų. Šalia tilto yra įrengta apylanka, tad statybos darbai gyventojams taip pat nesukelia nepatogumų. Tilto darbų pabaiga yra numatoma šių metų liepos 10 dieną.

img_6449-custom

441 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.