Home » Sportas » Ž. Urbonas: „Būtų labai smagu su tokia komanda pradėti kitą sezoną“

Ž. Urbonas: „Būtų labai smagu su tokia komanda pradėti kitą sezoną“

Ž. Urbonas: „Būtų labai smagu su tokia komanda pradėti kitą sezoną“

Utenos „Juventus“ komanda patyrė nesėkmę žūtbūtiniame „Betsafe-LKL“ ketvirtfinalio mūšyje su Vilniaus „Rytu“ ir baigė sezoną. Po pralaimėjimo sekmadienį rezultatu 63:84 spaudos konferencijoje kalbėjęs „Juventus“ vyr. treneris Žydrūnas Urbonas per daug nesielvartavo dėl patirtos nesėkmės, priešingai, džiaugėsi per sezoną padaryta auklėtinių pažanga.

„Didžiausias klausimas prieš susitikimą – kaip susitvarkysime su įtampa, čia buvo svarbiausias dalykas. Žaidėme išvykoje su „Rytu“ lemiamas rungtynes, reikia pripažinti, kad neturėjome tokios svarbos mačo, kuris lemia patekimą į pusfinalį. Tikrai daug lėmė ir tai, kad žaidėme varžovo teritorijoje, kadangi namuose galime tą blogesnę atkarpą kompensuoti energija, o čia to padaryti nepavyko. Žinoma, jautėme palaikymą, atvyko nemažai uteniškių.

Mes viską „Rytui“ atidavėme pirmoje pusėje, jie nubėgo ir sumetė viską „iš eilutės“. Man buvo keista matyti savo žaidėjus taip klystančius, anksčiau jie taip neklydo nedarė, lyg ir stabdžiau, ėmiau minutės pertraukėles, dariau keitimus, bet šiandien jautėsi toks bendras nervingumas. Kai nustojome klysti, pradėjome žaisti po vieną, bandėme tapti tais didvyriais, tas pats Kenny Gainesas persistengė. Galiu pasakyti, kad šiose rungtynėse mes visai nežaidėme savo žaidimo“, – apibendrino susitikimą Ž. Urbonas.

„Būtų labai smagu su tokia komanda pradėti kitą sezoną, mes užaugome. Aš labai gerai atsimenu, kai sezono pradžioje sėdėjau čia ir rungtynes „Rytui“ pralaimėjome trisdešimties taškų skirtumų, neturėjome jokių variantų. Šiandien vis tiek kabinomės, tris kėlinius buvo intriga, gal tik ketvirtasis kėlinys – formalumas, net ir nežaidus mūsų gero žaidimo“, – džiaugėsi komandos pažanga „Juventus“ vyr. treneris.

Utenosjuventus.lt informacija ir nuotraukos

vgi_9045

capture

459 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.