Home » Gallery » Aktualijos » Netrukus iš esmės bus atnaujintas Molėtų miesto centras

Netrukus iš esmės bus atnaujintas Molėtų miesto centras

Netrukus iš esmės bus atnaujintas Molėtų miesto centras

Vidaus reikalų ministerija skyrė 700 000 € Europos Sąjungos investicijų ir 61 765 € Lietuvos valstybės biudžeto lėšų projektui „Molėtų miesto centrinės dalies kompleksinis sutvarkymas (I etapas)“. Jau pasirašyta rangos darbų sutartis su konkursą laimėjusia UAB „Revestus“ ir artimiausiu metu prasidės darbai.
Bus tvarkoma savivaldybės aikštė ir gretimos teritorijos: automobilių stovėjimo aikštelės ties Vilniaus g., už pastato Vilniaus g. 42, P. Cvirkos g. dalis su parkavimo aikštele ties savivaldybės pastatu ir automobilių stovėjimo aikštelė pastatų Vilniaus g. 46 ir 48 vidiniame kieme. Iš automobilių aikštelės pusės rytinėje dalyje bus formuojami laiptai pėstiesiems ir dekoratyviniai laiptai su dirbtiniu upeliu.
Savivaldybės aikštė bus sudalinta įvairaus pločio ir tipo želdinių ir granito plytelių dangos juostomis, kurios išdėstytos atsižvelgiantį pėsčiųjų srautus. Visa aikštės teritorija bus funkciškai dalijama į keturias zonas: renginių, aktyvią – fontano zoną, reprezentacinę, ekspozicinę. Aktyvioje zonoje yra planuojama daugiau vejos intarpų granito dangoje, taip kuriant žalesnės ir jaukesnės erdvės įspūdį. Šioje zonoje numatoma įrengti grindininį fontaną. Rytinėje aikštės pusėje numatyta reprezentacinė zona. Apšvietimu bus išryškintas ąžuolas, sukurtas stilizuoto upelio motyvas. Čia stovės skulptūrinė kompozicija „Kovotojams už Lietuvos laisvę“. Ekspozicinėje zonoje pagrindiniu akcentu taps ekspoziciniai stendai.

Molėtų r. sav. administracija

capture

Molėtų centras

capture-2

Vizualizacija

capture-1

Vizualizacija

326 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.