Home » Gallery » Aktualijos » Prie Krokulės šaltinio ves asfaltuotas kelias

Prie Krokulės šaltinio ves asfaltuotas kelias

Prie Krokulės šaltinio ves asfaltuotas kelias

 

Utenos rajono Užpalių miestelyje pradėta dalies Krokulės gatvės rekonstrukcija. Ši gatvė labai svarbi ne tik miestelio bendruomenei, bet ir turistams. Krokulės gatvėje yra trys lankytini objektai: Lygamiškio piliakalnis, akmuo Laumės valtis ir Krokulės šaltinis, prie kurių vyksta tradicinės miestelio šventės ir renginiai.
Duobėtas, neasfaltuotas kelias, vedantis prie lankytinų vietų, ne tik prastina Užpalių miestelio įvaizdį, bet yra ir nepatogus vietos gyventojams. Gavus Europos Sąjungos finansavimą pradėti vykdyti projekto „Viešosios infrastruktūros prie Krokulės šaltinio sukūrimas, siekiant pagerinti gamtos paminklo pasiekiamumą ir pritaikymą bendruomenės poreikiams“ darbai.
„Projekto metu numatyta rekonstruoti 1100 metrų ilgio Krokulės gatvės atkarpą, vedančią iki žmonių gausiai lankomo Krokulės šaltinio, – sakė Utenos rajono savivaldybės Teritorijų planavimo ir statybos skyriaus vedėjo pavaduotojas Egidijus Bukys. – Gatvėje bus paklota asfaltbetonio danga, šalia Krokulės šaltinio teritorijos įrengta šešių automobilių stovėjimo aikštelė su asfaltbetonio danga.“
Šiuo metu sparčiai vyksta kelio rekonstrukcijos darbai. Kasami paviršinio vandens nuvedimo grioviai, įrenginėjamos nuovažos su pralaidomis, atliekami kiti žemės darbai. Rangos darbus atlieka UAB „Šilinė“. Projektą planuojama įgyvendinti iki 2020 m. liepos 1 d.
Bendra projekto vertė sudaro 263 tūkst. Eur. Projektas finansuojamas Europos Sąjungos, Lietuvos valstybės biudžeto ir Utenos rajono savivaldybės biudžeto lėšomis.

Utenos r. savivaldybės administracija

60683109_2260030017543131_9119454972415574016_n

364 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.