Home » Gallery » Aktualijos » Utenos rajono savivaldybės administracijoje – permainos

Utenos rajono savivaldybės administracijoje – permainos

Utenos rajono savivaldybės administracijoje – permainos

Kristina SAKAITĖ

Tarybos nariai pateikė staigmeną rinkdami administracijos vadovus – buvo patvirtintas naujas direktorius, tačiau nepritarta direktoriaus pavaduotojos kandidatūrai.

Į Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas politinio (asmeninio) pasitikėjimo pagrindu teikta Audriaus Remeikio (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) kandidatūra, ketvirtadienį vykusiame Utenos rajono savivaldybės tarybos posėdyje už jį balsavo 14 Tarybos narių, prieš – 6, susilaikė – 4.

Audrius Remeikis iki šiol 11 metų ėjo Vyžuonų seniūno pareigas.

Prisistatydamas Tarybai kandidatas pasakojo, kad mokėsi Vyžuonų vidurinėje mokykloje, Vilniaus politechnikume įgijo šilumininko specialybę, studijavo Vilniaus Gedimino technikos universitete, ten įgijo pastatų inžinerijos inžinieriaus kvalifikaciją. Dirbo AB „Utenos alus“, keliose uždarosiose akcinėse bendrovėse, yra Šaulių sąjungos narys, policijos rėmėjas, „Lions“ klubo narys.

Tarybos nariai domėjosi, ar planuojama gerinti situaciją seniūnijose, pirmiausiai – kelių būklę, dėl įstaigų optimizavimo, t. y. Utenos turizmo informacijos ir verslo informacijos centrų sujungimo, savivaldybės administracijos resursų ir kt. Kandidatas teigė sprendimus galėsiąs priimti tik susipažinęs su finansine ir kita informacija, o kaip prioritetines sritis imantis pirmųjų darbų savivaldybės administracijoje įvardijo švietimą, socialinius reikalus, finansus.

Vieno balso nepakako patvirtinti Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoją. Į šį postą pateikta ir anksčiau šias pareigas ėjusios Zitos Ringelevičienės (Lietuvos socialdemokratų partija) kandidatūra. Z. Ringelevičienė Utenos r. savivaldybės administracijoje dirbo nuo 2011 m., prieš tai dirbo Utenos apskrities viršininko administracijoje.

Balsuojant slaptai politinės daugumos nuomonės išsiskyrė. Iš 24 tarybos narių (Robertas Miliauskas posėdyje nedalyvavo) už Zitos Ringelevičienės kandidatūrą balsavo 12 tarybos narių, prieš – 9, susilaikė –3.

dsc_0950

Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriumi patvirtintas Audrius Remeikis / Kristinos Sakaitės nuotraukos

dsc_0966

 Tvirtinant Utenos r. savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoją, slaptu balsavimu išreikštas nepasitikėjimas Zitos Ringelevičenės kandidatūra

dsc_0945

dsc_0941 dsc_0940 dsc_0959 dsc_0963 dsc_0978 dsc_0943 dsc_0952

1449 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.