Home » Gallery » Aktualijos » Šią vasarą stovyklauti Utenoje galės ir negalią turintys vaikai

Šią vasarą stovyklauti Utenoje galės ir negalią turintys vaikai

Šią vasarą stovyklauti Utenoje galės ir negalią turintys vaikai

Daiva ČEPĖNIENĖ

Mokyklinio amžiaus vaikai jau baigia skaičiuoti paskutines mokslo metų dienas. Vasara ir didelius, ir mažus vilioja įvairiomis pramogomis. Svarbu nepaleisti tos vasaros vėjais ir suspėti ne tik pailsėti, bet ir pamatyti, patirti, pajusti, nuveikti kažką įdomaus, prasmingo, gal net ir pasisemti naujų žinių.

Apie vaikų vasaros poilsį, rajone organizuojamas stovyklas pasikalbėjome su Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėju Romualdu Kraulišu.

Finansavo 8 projektus

Šiais metais vaikų vasaros poilsiui skirta 12 000 eurų Utenos rajono savivaldybės biudžeto lėšų. Praėjusiais metais vaikų poilsiui organizuoti buvo skirta kiek mažesnė, 10 000 eurų suma. Daugumą šiųmečių stovyklų rajone organizuoja nevyriausybinės organizacijos, vietos bendruomenės. R. Kraulišas džiaugiasi, kad kaimiškos bendruomenės rodo vis daugiau iniciatyvų rengti stovyklas, taip užtikrindamos platesnes galimybes kaimuose gyvenantiems vaikams turiningai praleisti vasarą. Stovyklų organizatoriai vis dažniau gautas lėšas skiria ne darbuotojų atlyginimams, bet būtinoms priemonėms, vaikų edukacinėms, pažintinėms kelionėms rengti, stovyklose vis dažniau dirba savanoriai. R. Kraulišo teigimu, savivaldybė šiais metais sulaukė 9 paraiškų finansavimui gauti, tačiau po svarstymo finansuoti nuspręsta aštuonias. 100 procentų stovyklos finansuojamos vaikams iš socialiai pažeistų šeimų, šiemet nemokamai stovyklaus apie 140–150 rajono vaikų.

<…>

Kokios stovyklos šią vasarą organizuojamos Utenos rajone skaitykite šeštadienio „ Utenos apskrities žiniose“. 

img_0078

 Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjas Romualdas Kraulišas / Daivos Čepėnienės nuotrauka

img_0004 img_0011

969 Iš viso matė 2 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.