Home » Gallery » Aktualijos » Rugsėjo 1-ajai – kortelė su 50 Eur

Rugsėjo 1-ajai – kortelė su 50 Eur

Rugsėjo 1-ajai – kortelė su 50 Eur

Pernai visi Utenos rajono pirmokai ir jų tėveliai pirmą kartą buvo pradžiuginti Utenos rajono savivaldybės dovana – 50 Eur.

Šiais metais šia dovana džiaugsis šiųmetiniai pirmokai – visi 311.

Minėta dovana – 50 Eur – yra „įdedama“ į kortelę, kuri pirmokams ir jų tėveliams įteikiama rugsėjo 1-ąją mokykloje. Primename, kad 50 Eur yra skirti pirkti kanceliarines prekes: sąsiuvinius, pieštukus, parkerius, užrašų knygeles, piešimo sąsiuvinius ir kitas priemones, reikalingas pirmokėliams. Ką pirkti – vieną brangią kuprinę ar didelį kiekį sąsiuvinių – galės nuspręsti patys tėvai. Tėvai kortelę galės panaudoti toje kanceliarinių prekių parduotuvėje, su kuria mokykla yra pasirašiusi pirkimo sutartį. Atvykę į parduotuvę ir įsigiję kanceliarinių prekių tėvai pasirašo, kad jas gavo. Kortelės negalima perleisti kitiems asmenims. Ji galioja nuo rugsėjo 1 iki spalio 31 d. Tad pirmokų tėveliams skubėti jau dabar pirkti kanceliarinių prekių nereikia: apsirūpinti būtinomis prekėmis yra dar pakankamai laiko.

Daugiau informacijos apie 50 Eur pirmokams teikia mokyklos ir Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyrius (Utenio a. 4, II aukštas, 229 kab., tel. 8 389 64054.

Utenos rajono savivaldybės administracija

581 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Comments (1)

  1. Linas parašė:

    Nors kažkas gero..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.