Home » Gallery » Švietimas » Pasinėrę į darbus šimtukininkai „užmiršo“ padėkas

Pasinėrę į darbus šimtukininkai „užmiršo“ padėkas

Pasinėrę į darbus šimtukininkai „užmiršo“ padėkas

Kristina SAKAITĖ

Aukščiausius įvertinimus už egzaminus gavę abiturientai kasmet sulaukia išskirtinio dėmesio. Antradienį Utenos r. savivaldybės administracijoje mero padėkomis buvo apdovanoti 18 abiturientų. Tiesa, apdovanojimus atsiėmė ne visi – dalis jaunuolių prieš studijas bando užsidirbti ir griebėsi laikinų darbų. Vienas pavėlavęs šimtukininkas, atskubėjęs į susitikimą darbiniais drabužiais, juokavo, kad šiuo metu užsiima kelių priežiūra, o studijuoti svajoja skandinavistiką. Kitas abiturientas tvirtino vasarą dirbantis tėčio automobilių dirbtuvėse, todėl jam iš darbo pasprukti buvo lengviau. Utenos gimnazijų abiturientai šiemet lengviausiai krimto anglų ir informacinių technologijų egzaminus. Daugelis neslėpė – užsienio kalbos žinių patikrinimui beveik nesiruošė. „Lietuvių kalba daug sunkesnė, o anglų kalba mes įpratę skaityti, žiūrėti filmus, gauti įvairią informaciją. Ir anglų kalbos egzaminas daug paprastesnis“, – aiškino abiturientai.

Kalbėdami apie būsimas studijas beveik visi vaikinai sakė savo ateitį siesiantys su informatika, programų inžinerija, informacinėmis sistemomis, merginos planuoja baigti psichologijos, viešojo administravimo, grafinio dizaino, kultūros istorijos ir antropologijos, tarptautinių santykių studijas. Pora jaunuolių žinių semtis vyks į Anglijos ir Danijos universitetus.

100 balų įvertinimą už anglų kalbos egzaminą gavo Matas Beinoras, Aistė Kiaušaitė, Gediminas Kripas, Gabija Nosovaitė, Marius Simonavičius, Emilis Šerys, Karolis Trinkūnas, Evita Valiaugaitė ir Dominykas Venclovas iš Adolfo Šapokos gimnazijos, Monika Juodagalvytė ir Silvija Žukaitė iš Dauniškio gimnazijos bei Užpalių gimnazijos abiturientė Elzė Šližytė. Aukščiausią įvertinimą už informacinių technologijų egzaminą gavo šapokiečiai Karolis Kraujelis, Deividas Simanavičius ir Matas Damidavičius, lietuvių kalbos egzaminą geriausiai išlaikė Greta Bagočiūnaitė ir Akvilė Latožaitė. 100 balų įvertintos Juozapo Venslovo ir Deivido Simanavičiaus matematikos žinios. D. Simanavičius – vienintelis rajono gimnazistas šiemet surinkęs du šimtukus. Padėkas ir simbolines dovanas abiturientams įteikė meras Alvydas Katinas, linkėjęs siekti maksimumo ne tik moksle bet ir pasirinktose veiklose, bei savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjo pavaduotojas Alvydas Gražys.

Utenos rajono gimnazijas šiemet baigė 287 abiturientai, 8 iš jų atestato negavo. dsc_1294 Pasveikinti geriausi Utenos rajono abiturientai / Kristinos Sakaitės nuotraukos  dsc_1265 dsc_1273 dsc_1261 dsc_1300 dsc_1301 dsc_1259 dsc_1288 dsc_1260 dsc_1264   dsc_1251 dsc_1256 dsc_1257 dsc_1287 dsc_1275

1857 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.