Home » Gallery » Pramogos » Miesto šventėje – tarptautinė turizmo kontaktų mugė

Miesto šventėje – tarptautinė turizmo kontaktų mugė

Miesto šventėje – tarptautinė turizmo kontaktų mugė

 Pirmą kartą per Anykščių miesto šventę vyks Turizmo kontaktų mugė. Liepos 27 dieną miesto parke Lietuvos ir kaimyninių šalių turizmo galimybes pristatys Anykščių krašto turizmo paslaugų teikėjai, turizmo bendruomenės atstovai iš Birštono, Ignalinos, Rokiškio, Ukmergės, miestai-partneriai, o kartu ir artimiausi kaimynai, iš Baltarusijos, Latvijos, Lenkijos.

    Šeštadienį anykštėnų ir miesto svečių miesto parke lauks Anykščių turizmo ir verslo informacijos centro, Anykščių turizmo klasterio, A. Baranausko ir A. Vienuolio-Žukausko memorialinio muziejaus, Aukštaitijos siaurojo geležinkelio atstovai. Į keliones po Lietuvą kvies turizmo agentūra „Turrisa“. O pramogų mėgėjams pirmą kartą Anykščiuose pasiūlysime išbandyti naują, sparčiai populiarėjančią pramogą – diskgolfą.

    Šventės dalyviai Anykščiuose galės pažinti ir Lietuvą. Kurortus bei kurortines teritorijas pristatys Birštono turizmo informacijos centras. Šių metų kelionių po Lietuvą akcentas – potyrių turizmas, taigi (į)kvepiantis Birštonas šį savaitgalį anykštėnus ir miesto svečius kvies patirti: įkvėpti, išgirsti ir pajausti, net išbandyti Pojūčių dėžę. 2019-ieji yra puiki proga geriau pažinti Šiaurės Lietuvos miestą Rokiškį – šių metų Lietuvos kultūros sostinę. Rokiškėnai pristatys svarbiausias šių metų veiklas bei renginius, patraukliausias Rokiškio krašto vietas. Mugės lankytojai galės atrasti ir kulinarinį paveldą. Ukmergės kraštotyros muziejaus Užugirio senųjų amatų centro amatininkas Vitalijus Želnys miesto šventės lankytojams atskleis šakočio kepimo paslaptis. Ežerų krašto turizmo bendruomenei atstovaus Ignalina. Mugės lankytojai net tik pažins gražiąją Aukštaitiją, bet ir galės dalyvauti keramikės Jolitos Bužinskienės edukacinėse veiklose.

    Turizmo kontaktų mugėje dalyvaus ir miesto svečiai iš užsienio. Savo šalies, regiono, miesto turizmo galimybes pristatys Klecko, Maduonos, Uniejuvo miestų kultūros ir turizmo atstovai.

Šventės metu bus įteiktas Lietuvos kurortų asociacijos apdovanojimas „Vasaros liūtas 2019”. Nominacijos „Rekreacinio ir kaimo turizmo puoselėtojas“ laureatu tapo Anykščių rajone veikianti kaimo turizmo sodyba „Barono Vila“.

 

Anykščių r. savivaldybės informacija

361 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.