Home » Gallery » Verslas » Mero pusryčiai su verslininkais – abipusis noras prikelti Ignalinos kraštą

Mero pusryčiai su verslininkais – abipusis noras prikelti Ignalinos kraštą

Mero pusryčiai su verslininkais – abipusis noras prikelti Ignalinos kraštą

„Viena savivaldybė rajono neprikels, dirbkime kartu, spręskime problemas, bendraukime ir bendradarbiaukime…“ – tokia buvo pagrindinė mintis, kurią verslininkams išsakė Ignalinos rajono savivaldybės meras Justas Rasikas, liepos 30 dieną juos pakvietęs kartu papusryčiauti ir pasikalbėti. Mero pusryčiuose dalyvavo turizmo, maitinimo, prekybos ir kitas paslaugas teikiančių verslo įmonių vadovai: jau seniai šiose srityse dirbantys ir dar tik žengiantys pirmuosius žingsnius, turintys didelę patirtį ir jauni bei entuziastingi verslo kūrėjai, puoselėjantys gražias viltis. Su verslininkais bendravo meras Justas Rasikas, savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Balinksienė, Investicijų, planavimų ir turto valdymo skyriaus projektų koordinatorė Rita Kardelienė.

Kalbėta įvairiomis temomis, išklausyti verslininkų pasisakymai, diskutuota apie savivaldybės paramą smulkiajam verslui. „Mums reikėtų numatyti rajono ir regiono koncepciją. Esame įdomūs ne tik Lietuvos, bet ir užsienio šalių žmonėms. Ir pirmiausia dėl gamtos. Stengiamės reklamuoti Aukštaitijos nacionalinį parką, apie kurį tikrai trūksta informacijos atvykstantiems…“ – sakė UAB „Namų fabrikas“ vadovas Petras Mačiulis. Verslininkas ir Palūšės bendruomenės vadovas Arvydas Gaidelis mano, kad Ignalinos savivaldybei reikia įgyvendinti stambius investicinius projektus, kurie duotų ilgalaikę grąžą. Jis siūlė steigti reabilitacijos įstaigą sportininkams, kurioje jie galėtų atgauti jėgas po traumų. Socialinio verslo atstovė Violeta Masteikienė kalbėjo apie didesnį dėmesį sporto ir aktyvaus laisvalaikio veikloms, renginiams ir paslaugoms, nes tam Ignalinos krašte ypač geros sąlygos. Aptartas neseniai Palūšėje vykęs „Galapagų“ festivalis. Meras akcentavo, kad Ignalinos rajono verslininkai neišnaudojo buvusių galimybių ir apie tai reikia labai rimtai pagalvoti ruošiantis kitam festivaliui, nes organizatoriai žada ir vėl rinktis tą pačią vietovę.

Savo mintimis apie norą augti ir plėsti verslą kalbėjo šeimos verslą kuriantis Domas Šteimantas. Jaunas verslininkas Tomas Šidlauskas sakė turintis tikslą Palūšėje įrengti vieną geriausių Lietuvoje kempingų, taip pat norėtų investuoti į kažkurį sporto objektą. „Būtų smagu kartu dirbti, padaryti šį kraštą patrauklų“,– sakė jis. Mokytoja keramikė Jolita Bužinskienė pristatė savo kuriamų keramikos dirbtuvių viziją, kalbėjo apie suvenyrų gamybą, planuojamus edukacinius projektus, vaikų vasaros atostogų organizavimą.

Meras Justas Rasikas džiaugėsi pirmuoju tokiu susitikimu, dėkojo visiems atėjusiems verslininkams ir sakė visada lauksiąs jų pasiūlymų, apsilankymų ir pokalbių, kurie duotų abipusės naudos. Sutarta, kad susitikimai su verslininkais bus rengiami keliskart per metus ir taps labiau pritaikyti konkrečioms temoms, problemoms aptarti.

Parengė Lina Kovalevskienė

dscn6569

dscn6593 dscn6573 dscn6594

444 Iš viso matė 2 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.