Home » Gallery » Aktualijos » Dėl persikraustymo darbų Utenoje mokesčių mokėtojams laikinai bus teikiama tik dalis paslaugų

Dėl persikraustymo darbų Utenoje mokesčių mokėtojams laikinai bus teikiama tik dalis paslaugų

Dėl persikraustymo darbų Utenoje mokesčių mokėtojams laikinai bus teikiama tik dalis paslaugų

Panevėžio apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – AVMI) informuoja, kad penktadienį, rugpjūčio 9 d., dėl persikraustymo darbų Panevėžio apskrities VMI Utenos teritoriniame padalinyje (Maironio g. 9A, Utena) bus nutrauktas elektros tiekimas, neveiks informacinės sistemos ir telefonai.

Utenoje Maironio g. 9A mokesčių mokėtojams laikinai bus teikiama tik dalis paslaugų (specialistai galės iš mokėtojų priimti popierinius prašymus, kuriuos vėliau, atsiradus elektrai, suves į atitinkamas sistemas).

„VMI prie FM darbuotojai ir Panevėžio AVMI Administravimo ir personalo skyriaus specialistai iš patalpų, esančių Dariaus ir Girėno g. 14 kraustosi į pastatą, esantį Vyžuonų g. 53. Kadangi abiejų pastatų kompiuteriniai tinklai susiję, tai rugpjūčio 9 d. perkeliant ir jungiant kompiuterinius tinklus, ryšys sutriks ir klientų aptarnavimo padalinyje Maironio 9A“, – teigia Panevėžio AVMI Mokestinių prievolių departamento direktorė Rasita Žilinskienė.

Pažymėtina, kad klientų aptarnavimo padalinys lieka tuo pačiu adresu Maironio g. 9A.

67683201_416290118987466_8390611799812079616_n

VMI Utenos teritorinis padalinys / Pauliaus Kozlovo nuotrauka

935 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.