Home » Gallery » Aktualijos » Nemokami autobusai nustebino uteniškius – gal rinkimai artėja?

Nemokami autobusai nustebino uteniškius – gal rinkimai artėja?

Nemokami autobusai nustebino uteniškius – gal rinkimai artėja?

 

Penktadienį, tęsiantis Judumo savaitės renginiams, Utenos autobusų parko autobusais keleiviai buvo vežiojami nemokamai. Nuo pat ryto į darbus, gydymo įstaigas, prekybos vietas viešuoju transportu keliaujantys uteniškiai buvo gerokai nustebinti, kad vairuotojai neima centų už važiavimą. Vieni spėliojo, gal rinkimai artėja, kiti džiaugėsi sutaupę ir dėkojo „autobusų parko direktoriui, merui ir visiems kitiems…“, o vienas keleivis išvis nepanoro važiuoti nesusimokėjęs ir apsisukęs išlipo iš autobuso.

Penktadienį viešąjį transportą išbandyti žurnalistams pasiūlęs Utenos autobusų parko direktorius Vidas Žvinys pristatė ir vieną iš parko naujienų – penkerių metų senumo Mersedes-Benz mikroautobusą, tądien važiavusį maršrutu Aukštakalnis-Šilinė. Vietoj planuotų įsigyti dviejų autobusų, parkas atnaujintas vienu pirktu ir trim nuomotais. Du mikroautobusai, kuriuos parkas išsinuomojo trejiems metams, važinės miesto ir priemiesčio maršrutais ir pakeis byrančias 20–30 metų transporto parko senienas. 16-kos vietų mikroautobusuose įrengti specialūs įvažiavimai ir vietos neįgaliesiems su vežimėliais, transporto priemonės saloną stebės „kontrolieriai“ – vaizdo kameros. Keleivius aptarnaus ir didesnis – tokiam pačiam terminui išnuomotas 50 vietų autobusas.

<…>

Daugiau skaitykite „Utenos apskrities žiniose“.   dsc_1879 Nemokamas transportas uteniškiams sukėlė minčių apie rinkimus / Kristinos Sakaitės nuotraukos dsc_1881 Utenos autobusų parko direktorius Vidas Žvinys (dešinėje) ir Utenos r. savivaldybės administracijos atstovas Egidijus Šinkūnas  autobusais keliauja nedažnai dsc_1890 E. Šinkūnas iš mikroautobuso „persėdo“ ant paspirtuko dsc_1873 Uteniškė Vida Žilinskienė patenkinta vietiniu transportu – „senas ar naujas, svarbu, kad važiuoja…“ dsc_1862 Du tokius mikroautobusus Utenos autobusų parkas išsinuomojo trejiemas metams  dsc_1898 dsc_1865

2166 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Comments (1)

  1. Juozas parašė:

    Smagu, kad vykdomos tokios akcijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.