Home » Gallery » Aktualijos » Policija įspėja gyventojus saugotis įkyrių pardavėjų

Policija įspėja gyventojus saugotis įkyrių pardavėjų

Policija įspėja gyventojus saugotis įkyrių pardavėjų

Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informuoja, kad pastarosiomis dienomis padaugėjo pranešimų iš gyventojų, jog Utenos mieste, viešose vietose (prie prekybos centrų, turgaviečių) tamsaus gymio asmenys, prisistatantys atvykėliais iš Gruzijos ir kitų šalių, gyventojams primygtinai ir įkyriai siūlo pirkti įvairius puodus, šaukštus, peilius, kitus buities prietaisus. Minėti asmenys įkyriai parduodamas prekes bando įdėti tiesiogiai gyventojams į rankas ir automobilius, po to reikalauja iš jų didelių pinigų sumų, ragina gyventojus eiti į bankomatus ir išsigryninti pinigus.

Policija įspėja gyventojus, būkite budrūs ir nepakliūkite į sukčių pinkles, kurie iš gyventojų apgaulės būdu siekia išvilioja dideles pinigų sumas. Parduodamų prekių vertė neatitinka prekiautojų prašomos sumos.

Policija pataria gyventojams, viešai nedemonstruoti turimų pinigų, nesileisti į kalbas su prekiautojais, pastebėjus asmenis, prekiaujančius prekybai nenustatytose vietose nedelsiant pranešti policijai skubiosios pagalbos tarnybų telefonu 112.

op

2652 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Comments 3 komentarai

  1. Lidlas parašė:

    Prie lidlo, pardavinejo peilius, kvepalus uz viska norejo 100eu, paskui vietoi 100, paprase 10 eu 😀 taip apgavo, paskui suzinojau kad ju verte max 10 eu, bet pagalvojau kad nuo 100 nuleido 90 eu, todel ir nuspirkau, baisei ikyrus zmones 😀

  2. As parašė:

    Tegu mokesciu inspekcija gaudo uz nelegalia prekyba

  3. Anonimas parašė:

    Čia jau geras penkmetis kaip tai vyksta, o pasiskundus Utenos policininkai susirenka puodus kaip neva įkalčius ir negražina, gėda Jiems. Per tiek laiko nesusitvarko su menka bėdele..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.