Home » Gallery » Aktualijos » Į Šventąją gelbėti moters puolusiam klebonui – „Gėrio sergėtojo“ statulėlė

Į Šventąją gelbėti moters puolusiam klebonui – „Gėrio sergėtojo“ statulėlė

Į Šventąją gelbėti moters puolusiam klebonui – „Gėrio sergėtojo“ statulėlė

 

Nepaisydami kalendorinių datų, Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai kiek anksčiau paminėjo Policijos dieną.

Rugsėjo 27 d. Utenos kūrybinių industrijų centre „Taurapilis“ vykusiame iškilmingame minėjime prisiminti nepriklausomos Lietuvos policijos kūrimosi fragmentai, įteikti apdovanojimai pasižymėjusiems pareigūnams ir visuomenės atstovams. Pareigūnus pasveikino Utenos apskrities VPK viršininkas Vytautas Vaiškūnas, Seimo narys Edmundas Pupinis, Utenos r. savivaldybės administracijos direktorius Audrius Remeikis, kolegos iš kitų teisėsaugos institucijų.

Lietuvos generalinio komisaro  trečiojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu „ Už nuopelnus“ apdovanoti Utenos apskrities VPK Valdymo organizavimo skyriaus vyr. specialistė Vilma Mieželienė ir viršila Lukas Vaišnoras. Padėkos, pasižymėjimo ženklai, atminimo suvenyrai įteikti ir kitiems pareigūnams.

„Gėrio sergėtojo“ statulėlė, teikiama piliečiui už narsų poelgi dėl visuomenės saugumo, šįkart iškeliavo į Andrioniškį Šv. Apaštalo Petro ir Povilo parapijos klebonui Mindaugui Šakiniui, kuris praėjusį pavasarį, kovo 15 d. pamatęs į Šventosios upę įkritusią moterį, puolė į vandenį jos gelbėti. Moteris nušoko nuo Anykščiuose esančio tilto, upė ją ėmė plukdyti pasroviui. Tuo metu pakrantėje šunį vedžiojęs kunigas išgirdo kitame krante buvusio vyro šauksmą, kad kažkas įkrito į upę. Moteriai atsidūrus seklumoje, M.Šakinis puolė į vandenį ir ištraukė moterį.

Utenos apskrities žinių“ informacija ir nuotraukos

<…>

Visą straipsnį skaitykite trečiadienio „ Utenos apskrities žiniose“.

dsc_1920

 „ Gėrio sergėtojo“ statulėlė įteikta  M. Šakiniui

dsc_1959

Utenos apskrities VPK viršininkas V. Vaiškūnas pareigūnams įteikė vardines dovanas-stilizuotus suvenyrus 

dsc_1910

Buvęs ilgametis Utenos PK vadovas Vladas Šalgunovas

dsc_1955

dsc_1942

dsc_1949

dsc_1948

dsc_1945 dsc_1944 dsc_1926 dsc_1924 dsc_1937

dsc_1939

dsc_1960 dsc_1922

1337 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.