Home » Šeimai ir namams » Kaip išsirinkti automobilio akumuliatorių?

Kaip išsirinkti automobilio akumuliatorių?

Kaip išsirinkti automobilio akumuliatorių?

 

Mūsų šalies gyventojams automobilio akumuliatorių tenka keisti kas maždaug 3–4 metus ir tuomet tenka pasvarstyti, kuris siūlomų įrenginių galėtų būti pačiu geriausiu pasirinkimu. Kadangi pasirinkimo galimybių turime iš tiesų nemažai, tinkamiausi akumuliatoriai bus pasirenkami įvertinus tam tikrus svarbiausius kriterijus. Taigi, į ką vertėtų atkreipti dėmesį ieškant pačių palankiausių sprendimų?

Akumuliatoriaus gamintojas

Šiandien įsigyti akumuliatorių gali pasiūlyti daugybė skirtingų gamintojų, tad ne visada yra paprasta nuspręsti, kuris jų galėtų būti pačiu geriausiu pasirinkimu. Kai siekiama, kad akumuliatoriai tarnautų kuo ilgesnį laiką, pravartu rinktis puikiai įvertintų prekinių ženklų produkciją, kuri yra jau spėjusi užsitarnauti klientų pasitikėjimą. Jei nesate užtikrinti, kad tam tikro gamintojo produkcija galės tikrai puikiai pasiteisinti, galite pasidomėti, kokių gamintojų prekes rekomenduoja rinktis interneto vartotojai: naršydami internetinėje erdvėje rasite iš tiesų nemažai atsiliepimų bei rekomendacijų, todėl tai gali padėti lengviau priimti tam tikrą sprendimą.

Teikiama garantija

Renkantis tinkamiausią akumuliatoriaus gamintoją visada pravartu atkreipti dėmesį į tai, kokiam laikotarpiui yra teikiama garantija. Skirtingų gamintojų teikiamos garantijos laikas gali labai varijuoti, tad galite pasirinkti tokį akumuliatorių, kuris tarnautų iš tiesų ilgai. Vis dėlto, svarbu žinoti, kad gamyklinis brokas įprastai pasireiškia per pirmuosius 2–3 eksploatacijos mėnesius, o vėliau pasireiškiantys gedimai dažniausiai yra susiję su netinkama akumuliatoriaus priežiūra.

Akumuliatoriaus kaina

Žinoma, akumuliatoriaus kokybė visada turi būti pačiu svarbiausiu kriterijumi, tačiau renkantis šią produkciją ne ką mažiau svarbu ir tai, kiek ji kainuos. Įprastai yra siekiama išvengti pernelyg didelių išlaidų, tad tuomet, jei akumuliatorių rinksitės internetu, turėsite galimybę išbandyti prekių filtrą pagal nustatytus įkainius, ir tai tikrai leis priimti vienokį ar kitokį sprendimą. Prekių paieška internetinėje erdvėje visada yra pakankamai greita ir sklandi, tad ir tuomet, jei pirkėjus domina akumuliatoriai, tikrai galima rasti pačius geriausius pasirinkimus.

Akumuliatoriaus parametrai

Nesvarbu, kur rinksitės naują akumuliatorių, – fizinėje parduotuvėje ar internetu, bet kuriuo atveju svarbu atkreipti dėmesį į keletą svarbiausių parametrų, kuriuos įvertinę galėsite kur kas paprasčiau pasirinkti patį tinkamiausią įrenginį. Pirmiausia reikėtų įvertinti, kokia turėtų būti jūsų automobilio akumuliatoriaus talpa: nors vairuotojai neretai siekia, kad įsigyti akumuliatoriai būtų kiek įmanoma talpesni, tačiau taip elgtis nėra tikslinga. Jei rekomenduojama akumuliatoriaus talpa yra 55 Ah, nereikėtų rinktis tokio akumuliatoriaus, kurio talpa būtų didesnė nei 60 Ah, nes paprasčiausiai automobilio generatorius neįkraus talpesnio akumuliatoriaus (visada rekomenduojama rinktis tokį akumuliatorių, kurio talpa yra ne daugiau nei 10 procentų didesnė nei rekomenduojama). Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į tai, kokie yra akumuliatoriaus matmenys: renkantis tokią produkciją internetu visada galima pasirinkti reikalingą įrenginio ilgį, aukštį ir plotį. Jei jūsų automobilis turi „Start-Stop“ sistemą, rinkitės tokį akumuliatorių, kuris yra jai pritaikytas.

Pasitarkite su specialistais

Ne visada yra paprasta tinkamiausią įrenginį pasirinkti savarankiškai, todėl pravartu pasikonsultuoti su specialistais, kurie tikrai duos naudingų patarimų, ir padės kur kas paprasčiau apsispręsti. Nesvarbu, ką nuspręsite pasirinkti – fizinę parduotuvę ar internetinę, turėsite galimybę pasitarti su konsultantais, kurie atsakys į jums kylančius klausimus ir padės išsirinkti pačią geriausią produkciją.

Įsigijus naują transporto priemonės akumuliatorių tereikės pasirūpinti tinkama jo priežiūra. Nereikėtų pamiršti, kad šių įrenginių gedimus dažniausiai lemia ne kas kitas, bet netinkama akumuliatoriaus eksploatacija, todėl laikykitės pagrindinių priežiūros reikalavimų, ir tai garantuos, kad pasirinktu automobilio akumuliatoriumi galėsite naudotis iš tiesų ilgą laiką.

reklama

482 Iš viso matė 5 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.