Home » Gallery » Pramogos » Naujausio R. Dambrausko albumo „AUKŠTAI“ pristatymo koncertai

Naujausio R. Dambrausko albumo „AUKŠTAI“ pristatymo koncertai

Naujausio R. Dambrausko albumo „AUKŠTAI“ pristatymo koncertai

Spalio 23 d. 18 val.

Utenos kultūros centre

Romas Dambrauskas jau nuo 1985 metų vienas žinomiausių pop muzikos atlikėjų Lietuvoje. Būtent tuomet, prasidėjęs profesionalus muzikanto kelias jau driekiasi per keturis dešimtmečius. Per tuos metus sukurtos 126 dainos, o tarp jų ir nemažai žinomų hitų…

Atlikėjas yra išleidęs daugiau nei dvidešimt muzikinių albumų, kompaktinių plokštelių ir DVD. Tūkstančiai koncertų Lietuvoje ir užsienyje įrodė, kad tikra, nuoširdi Romo Dambrausko muzika reikalinga visais laikais ir įvairiausiam klausytojui.

Šiame kelyje – kelios sukurtos gyvo garso grupės, muzikos festivaliai, TV laidos ir radijo programos. Naujausias Romo Dambrausko albumas „AUKŠTAI“ pasirodys rugsėjo gale, o įsigyti jį galima bus tik koncertuose, kurie Lietuvoje prasidės jau spalio vidury.

Atlikėjui koncertuose akompanuoja grupė puikių muzikantų: Giedrius Misiūnas, Jonas Šopa, Aurimas Jazdauskas ir Benas Muntrimas. Kartais Romas rengia ir solinius autorinius savo koncertus, kuriuose skamba naujos ir senos, gerai pažįstamos ir pamėgtos Romo Dambrausko dainos.

dambrauskas-767x500

1382 Iš viso matė 2 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.