Home » Gallery » Veidai » Trigubas jubiliejus

Trigubas jubiliejus

Trigubas jubiliejus

Valdas MINTAUČKIS

Vajasiškis – mažytis, daug autentikos, lietuvių liaudies papročių išlaikęs, net žemėlapyje sunkiai randamas, apie trisdešimt gyventojų turintis Zarasų rajono kaimelis, sukvietė daug svečių. Vietiniai prie svečių sambrūzdžio yra įpratę, tačiau spalio penktoji buvo kitokia – medinėje Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje Daugailių ir Vajasiškių parapijos klebonas Saulius Kalvaitis, klebonas kunigas Kęstutis Palepšys, Zarasų parapijos kunigas dekanas Vydas Juškėnas aukojo iškilmingas mišias, skirtas Šv. Faustinai. Be to, mišios buvo skirtos net trims jubiliejams pagerbti – tai krizių centro „Angelų pieva“ įkūrimo penkiolikai metų, kunigo Sauliaus Kalvaičio kunigystės 25-mečiui ir asmeniniam – penkiasdešimtmečio jubiliejams atžymėti.

Su švente kunigą Saulių Kalvaitį daug sėkmės, sveikatos ir Dievo palaimos linkėdami sveikino LR Seimo nariai Edmundas Pupinis ir Algimantas Dumbrava, Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, administracijos direktorius Audrius Remeikis, Daugailių seniūnė Giedrė Eimutienė, miestelio bendruomenės ir mokyklos atstovai, Šv. Kazimiero Utenos apskrities komtūrijos komtūrė Zita Mackevičienė, privatūs asmenys ir ūkiniai partneriai, labdaros ir paramos fondo „Maisto bankas“ atstovai. Gausi „Angelų pievos“ bendruomenė su nuoširdžias linkėjimais padovanojo globotinių linkėjimų atvirukais išdabintą dekoratyvinį augalą, sveikino Juknėnų bendruomenė, akcinės bendrovės „Alauša“ generalinis direktorius Algimantas Čaplinskas, Vajasiškio parapijiečių ir bendruomenės vardu – pirmininkė Genovaitė Sarokina.

Kunigas Saulius Kalvaitis padėkos žodyje pasidžiaugė, kad gyvena geroje ir judrioje, darančioje daug gerų projektų bendruomenėje, į kurią dažnai atvažiuoja pasaulietinės valdžios atstovai ir Bažnyčios hierarchai.

Jei nebūčiau sutikęs Algimanto Čaplinsko – generalinio „Alaušos“ direktoriaus, Zitos Mackevičienės ir Angeles Kaušylienės, šiandien nebūtų „Angelų pievos“. Tie žmonės patikėjo idėja, kad projektas gali turėti vertę, – kalbėjo S. Kalvaitis. – Darbas buvo ilgas. Mes jį padarėme. Buvo maža, vos aštuonis globotinius turinti bendruomenė, dabar labdaros valgykloje kasdien pamaitiname 150 globotinių, globojame 30 senelių ir 30 namų neturinčių asmenų.“

img_0059-cr22

Kun. S. Kalvaitį sveikina daugailiškiai / V. Mintaučkio nuotraukos
img_0088-cr2

 

3538 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Comments 2 komentarai

  1. Inga parašė:

    Sveikinimai!!!

  2. Gailutė parašė:

    Nuoširdžiausiai sveikinu trigubo jubiliejaus proga.Sėkmės su Dievo palaima tolimesniuose siekiuose.Ačiū,kad esate…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.