Home » Kultūra » Jau greitai – klasikos šedevrai Utenoje su Lietuvos simfoniniu orkestru!

Jau greitai – klasikos šedevrai Utenoje su Lietuvos simfoniniu orkestru!

Jau greitai – klasikos šedevrai Utenoje su Lietuvos simfoniniu orkestru!

Lapkričio 24 d. Utenos gyventojai turės išskirtinę progą išgirsti klasikinės muzikos šedevrus Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro koncerte „LVSO pristato: klasikos šedevrai Utenoje“.

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, vadovaujamas meno vadovo ir vyr. dirigento Gintaro Rinkevičiaus, kviečia uteniškius šį ypatingą vakarą praleisti drauge ir pasiklausyti vienos žymiausių pasaulyje Ludwigo van Beethoveno „Penktosios simfonijos“. Orkestrui šį vakarą diriguos Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro vyr. dirigentas Ričardas Šumila.

Koncerte klausytojai taip pat galės išgirsti žymius jaunosios kartos operos solistus – Ievą Barborą Juozapaitytę ir Edgarą Davidovičių. Solistai atliks arijas bei duetus iš visame pasaulyje žinomų kompozitorių G. Puccini, G. Verdi, A. Dvořáko ir kitų gražiausių operų. Šis koncertas – tai išskirtinė proga pamatyti ir išgirsti pasaulinio lygio simfoninės muzikos kūrinius bei atlikėjus Jūsų mieste. Kviečiame įsigyti bilietus į koncertą ir puikiai praleisti vakarą.

Koncertas vyks lapkričio 24 d. 17 val. Utenos kultūros centre.

Bilietus galite įsigyti čia: https://www.tiketa.lt/LT/lvso_pristato__klasikos_sedevrai_utenoje_21360.

Ieva Barbora Juozapaitytė
Edgaras Davidovičius
606 Iš viso matė 3 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.