Home » Sportas » Utenos „Juventus“ krepšininkai išplėšė trečiąją pergalę

Utenos „Juventus“ krepšininkai išplėšė trečiąją pergalę

Lapkričio 9 d. vykusiose „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynėse Utenos „Juventus“ krepšininkai dvikovoje su Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komanda po pratęsimo 112:108 išplėšė pergalę. Tai trečioji Utenos komandos pergalė čempionate.

Rungtynių pradžioje įgiję nedidelį pranašumą, „Juventus“ krepšininkai jį trumpam paleido antrajame kėlinyje po trijų taiklių kapitono Mariaus Runkausko tritaškių, vėl įgijo persvarą. Permaininga kova vyko iki pat ketvirtojo kėlinio pabaigos. Po taiklaus Laimono Kisieliaus metimo į Utenos komandos krepšį, rezultatas tapo lygus, paskelbtas pratęsimas.

Pasibaigus rungtynėms, uteniškiai buvo susikrovę 4 taškų persvarą.

Šiose rungtynėse sužibėjo Norbertas Giga, surinkęs 20 taškų ir 28 naudingumo balus bei Gytis Radzevičius su 22 taškais ir 31 naudingumo balu.

„Pieno žvaigždėms“ 22 taškus surinko Johnas Gillonas 20 – Arvydas Šikšnius.

Pirmąjį „Betsafe-LKL“ čempionato ratą „Juventus“ užbaigs lapkričio 16-ąją diena, kai savų žiūrovų akivaizdoje stos į kovą su Alytaus „Sintek-Dzūkijos“ krepšininkais.