Home » Gallery » Veidai » Žirgai visą laiką buvo šalia…

Žirgai visą laiką buvo šalia…

Žirgai visą laiką buvo šalia…

Stepas EITMINAVIČIUS

Žydrę Žalaitę-Hall pažįstu gal penkiolika metų. Susipažinimo būdas labai paprastas: ji atėjo mokytis į Utenos Adolfo Šapokos gimnaziją, kur tuo metu mokytojavau. Gana greitai pajutau, jog tai labai įdomus žmogus. Prisimenu, kaip džiaugiausi perskaitęs Žydrės eseistinį rašinį „Kirnis“. Rašinys? Turbūt ne – tai gana ilgas pasakojimas apie įvykusius epizodus besirūpinant savo žirgu. Kas svarbiausia? Kad žirgą stebi ne iš tolo, ne dėl pramogos, o rūpinasi juo.

2009-ųjų nelaimę įsiminė ne vien uteniškiai. Rašės hipodrome pasibaidė žirgas, Žydrė norėjo jį sulaikyti; buvo partrenkta, sužalota.

Išgijo, sustiprėjo.

Jūs jau ne uteniškė, o Molėtų krašto gyventoja. Gražus jūsų namas. Vienas langas yra labai didelis dėl to, kad visada matytumėte žirgą ar žirgus. Tame name gyvenate ne viena. Esate man nemažai pasakojusi, kaip tapote Žydre Hall. O ką apie tai pasakytumėte laikraščio skaitytojams?

Psichologijos „doktorantūra“ yra mano šeima. Didžiausi mokytojai – vyras ir sūnūs. Su Keith susipažinome 2013 m. spalio 14 d. nuotoliniu būdu per draugę, kuri išvažiavo tęsti studijų į Didžiąją Britaniją. Po mėnesio susitikome. Nors buvau po dar vienos korekcinės veido operacijos, būsimasis mano vyras neišsigando. Naujųjų metų naktį susižadėjome ir ėmėme kurti bendrą ateitį čia, Lietuvoje, mano senelių žemėje. Kad esame vienas kito antrosios puselės, pajutome iš karto, dar kol bendravome tik kompiuteriu. Susituokėme 2015 m. Princas atjojo ant mano numylėto beveik balto žirgo. Auginame du sūnus: Rojų ir Teodorą.

<…>

Visą straipsnį skaitykite šeštadienio „ Utenos apskrities žiniose“.

Su šeima prie Ilgyno ežero

2003-ieji. Keli mėnesiai po susipažinimo su Kirniu / Asmeninio Ž. Žalaitės albumo nuotraukos

1559 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.