Home » Sportas » Paskutinėje metų išvykoje – Molėtų rankininkų pergalė

Paskutinėje metų išvykoje – Molėtų rankininkų pergalė

Monika Kvainauskaitė

Sekmadienį išvykoje Pasvalio arenoje Molėtų rankinio klubas „HC Molėtai“ susitiko su Pasvalio „KURANA – SM“ komanda, kur rezultatu 39:29 įrodė, kad Molėtai yra rankinio miestas.

Šeimininkų arenoje jau pirmąsias varžybų minutes molėtiškiai ėmėsi iniciatyvos. Po Aurimo Masevičiaus ir Mindaugo Agurkio įmestų pirmųjų įvarčių, 2 –ąją minutę pirmavo 2:0. Viso pirmojo kėlinio metu, Molėtų rankininkai buvo priekyje, nors varžovai ir stengėsi vytis. Viduryje kėlinio pasvaliečiai išlygino rezultatą 15:15, bet susikaupę molėtiškiai pirmąjį kėlinį nugalėjo 17:15.

Antrąjį kėlinį Molėtų ekipa pradėjo greitomis atakomis, nenorėdami leisti įsižaisti pasvaliečiams. Komandos susikaupimas ir greitis lėmė, kad molėtiškiai pirmavo viso antrojo kėlinio metu, leisdami pelnyti taškus ir varžovų komandai. “HC Molėtai” vis didino atotrūkį ir sunkiose varžybose, su jauna Pasvalio „KURANA – SM“ komanda, molėtiškiams pavyko namo parvežti pergalę .

Varžybose net 11 įvarčių Molėtams pelnė komandos žaidžiantysis treneris

Po laimėtų varžybų komandos žaidžiantysis treneris Mindaugas Agurkis, pelnęs 12 įvarčių, sakė: „ Pirmąjį kėlinį vertinu prastai, nes „nesudirbo“ kraštai, ko iš jų labai tikėjausi. Nors ir priešininkų komanda neturėjo kelių pagrindinių žaidėjų, mums irgi trūko mūsų metiko Deivydo Matulio pagalbos. Antrasis kėlinys parodė, kad esame fiziškai pasiruošę ir namo parsivežame lengvą pergalę.“

Komandos žaidėjas Aurimas Masevičius taip komentavo rungtynes: „ Pirmajame kėlinyje buvome truputį pasimetę, dažnai nepavykdavo pabėgti nuo varžovo, darėme daug klaidų. Antroje varžybų pusėje sekėsi geriau, gal dėl to, kad jauna Pasvalio komanda buvo šiek tiek pavargusi.“