Home » Gallery » Verslas » Urėdijose pradedama prekyba kalėdinėmis eglutėmis

Urėdijose pradedama prekyba kalėdinėmis eglutėmis

Urėdijose pradedama prekyba kalėdinėmis eglutėmis

VĮ Valstybinių miškų urėdija pradeda prekybą Kalėdų medeliais. Įmonės regioninių padalinių teritorijose, beveik 120 vietų visoje Lietuvoje, gyventojai jau gali įsigyti eglučių iš miško, dekoratyvinių eglučių vazonuose. Po centralizacijos Utenoje urėdijos nebeliko, čia eglutėmis nebus prekiaujama, todėl uteniškiams žaliaskarę teks važiuoti įsigyti į Anykščių regioninį padalinį arba ieškoti privačių pardavėjų.

 Tradicinės mūsų akcijos „Parsinešk Kalėdas į savo namus“metu, kuri šiais metais vyks gruodžio 19 dieną, bus nemokamai dalinamos eglės šakos ir kankorėžiai. Praėjusiais metais buvo išdalinta daugiau nei 100 tūkst. eglišakių.

Susidomėjimas Kalėdų medeliais įprastai prasideda lapkričio antroje pusėje. Į įmonės medelynus bei girininkijas kreipiasi ir gyventojai, ir įvairios organizacijos, vaikų darželiai bei mokyklos. Didžiausio gyventojų antplūdžio sulaukiama gruodžio viduryje, prieš pat didžiąsias metų šventes.

 Šiais metais Kalėdų medžių kainos panašios kaip ir pernai: paprastosios eglutės iš miško, priklausomai nuo rūšies ir dydžio (nuo 0,5 m iki 4 m ir aukštesnės), kainuoja nuo 2 iki 35 eurų, užaugintos plantacijose – nuo 5 iki 40 eurų. Plantacijose užaugintų sidabrinių eglučių kaina yra nuo 10 iki 100 eurų.

 Gyventojai, norintys namus šventėms pasipuošti eglės šaka, pasigaminti Kalėdų puokštę ar nusipinti Kalėdų vainiką, gali įsigyti eglių ar pušų šakų, kurių kaina svyruoja nuo 0,5 iki 1,5 euro. Didžiojoje dalyje Valstybinių miškų urėdijos prekybos vietų perkant eglutes už jas galima atsiskaityti tik banko kortelėmis.

632 Iš viso matė 3 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.