Home » Gallery » Aktualijos » Prezidentas G. Nausėda: „ Regionų politikos Lietuvoje dar nėra“

Prezidentas G. Nausėda: „ Regionų politikos Lietuvoje dar nėra“

Prezidentas G. Nausėda: „ Regionų politikos Lietuvoje dar nėra“

Kristina SAKAITĖ

Šiandien Lietuvos Prezidentas Gitanas Nausėdair jo komanda lankosi Utenoje ir Dusetose, kur susitinka su įvairių sričių atstovais ir regiono bendruomenėmis. Utenos rajono savivaldybės administracijoje Prezidentas už uždarų durų su Utenos, Molėtų, Anykščių, Ignalinos, Zarasų merais aptarė vietos aktualijas. „Problema, kurią aš matau, yra pasikartojanti daugelyje savivaldybių – nematau efektyvaus ir abipusio bendradarbiavimo tarp centrinės valdžios ir regionų ar savivaldybių. Matau planus, kuriuos turi merai. Tie planai, kurių įgyvendinimas priklauso nuo jų pačių, dar yra šiaip taip įgyvendinami, o tuos planus, kurie priklauso ir nuo kitų institucijų paramos, įgyvendinti sekasi sunkiau. <…> Manau, daug ir gražiai kalbame apie regionų politiką, bet šiandien Lietuvoje tokios politikos dar nėra“, – po susitikimo su rajonų vadovais kalbėjo šalies Prezidentas.

G. Nausėda su merais aptarė klausimus, susijusius su kelių būkle, ypatingai pagarsėjusį kelią Vilnius–Utena. „Ministras J. Narkevičius atsirašinėja kažkokiais popieriais, kuriuose nurodoma, kad šio kelio remonto darbų pabaiga keliama į vis tolesnę ir neapibrėžtesnę ateitį…

Kalbėjome apie pramonės parko steigimo problemas. Puikus pavyzdys – Šiaurės Rytų regionas, kuriame neturime laisvų ekonominių zonų, nei pramonės parkų, o visos Savivaldybės pastangos tokį sukurti kol kas nesibaigė sėkme. Aš tikrai manau, kad šį akmenį reikia pajudinti iš vietos“, – sakė Prezidentas.

Prezidento komandos nariai susitiko su švietimo, žemės ūkio, kitų sričių atstovais.

<…>

Daugiau skaitykite „Utenos apskrities žiniose“.

Prezidentas G. Nausėda po susitikimo su Utenos regiono merais / Kristinos Sakaitės nuotraukos
953 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.