Home » Gallery » Aktualijos » Polių gręžimas – sklandesnei statybų eigai

Polių gręžimas – sklandesnei statybų eigai

Polių gręžimas – sklandesnei statybų eigai

Šiuo metu turime galimybę rinktis labai įvairių tipų pamatus, tačiau tam tikrose situacijose gali būti pritaikomos anaiptol ne visos galimybės. Jei dvejojama, ar gruntas nėra pernelyg birus, ir siekiama, kad pamatai garantuotų kiek įmanoma didesnį pastato stabilumą, puikia išeitimi gali būti polių gręžimas. (Detalesnė info kaip tai vyksta: https://www.rsprendimai.lt/) Gręžtinių polių įrengimas yra galimas tikrai dažnose situacijose, tad tuomet, jei nesate užtikrinti, kad kitos technologijos garantuos patį geriausią rezultatą, vertėtų pasvarstyti ir apie tokį sprendimą. Priežasčių, kodėl verta rinktis gręžtinius pamatus, yra tikrai daug, taigi apžvelkime pačias svarbiausias.

Pamatų įrengimas be triukšmo ir vibracijos

Nors neretai manoma priešingai, tačiau polių gręžimas yra atliekamas be triukšmo ir vibracijos. Jums nereikės nuogąstauti, kad apylinkių gyventojai gali imti skųstis dėl keliamo diskomforto, nes unikali pamatų įrengimo technologija užtikrina daug tylesnį darbą.

Sunaudojama mažiau statybinių medžiagų

Klientus dažniausiai domina tai, kokia bus galutinė atliekamų darbų kaina, ir kur kas rečiau pasidomima, kas ją sudaro. Būtent todėl neretai nustembama, kad gręžtinių polių įrengimas reikalauja mažesnių išlaidų nei kitų tipų pamatų įrengimas. Kadangi įrengiant gręžtinius polius sunaudojama maždaug 40 procentų mažiau armatūros ir betono, galima pasidžiaugti, kad tai reikalauja mažesnių išlaidų.

Rezultatai pasiekiami dar greičiau

Jei darbų apimtys yra ganėtinai didelės, pageidaujamų rezultatų ne visada pavyksta pasiekti pakankamai greitai, tad tuomet, jei norite garantuoti greitesnį ir sklandesnį darbų atlikimą, polių gręžimas gali būti tikrai palankia išeitimi. Darbininkai vos per vieną dieną įprastai gali įrengti net kelis šimtus metrų gręžtinių polių, todėl tikrai nereikės nerimauti, kad tai truks pernelyg ilgai.

Sprendimas įvairaus tipo pastatams

Gręžtiniai poliai gali būti pritaikomi tikrai dažnose situacijose: polių gręžimas pasiteisina ir tuomet, jei įrengiami gana nedideli pastatai, ir tada, jei planuojamos tikrai masyvių statinių statybos. Įrengiant gręžtinius polius garantuojamas optimalus pastatų stabilumas, tad rezultatai yra tikrai džiuginantys. Jei numatomas itin didelės apimties projektas, natūralu, kad dvejojama, kokio tipo pamatus vertėtų pasirinkti, tačiau tikrai dažnose situacijose yra rekomenduojamas būtent polių gręžimas.

Genialumas slypi paprastume

Esame pratę manyti, kad įvairios šiuolaikinės technologijos yra labai sudėtingos, ir jų taikymas gali kainuoti didžiules pinigų sumas, tačiau nereikėtų pamiršti, kad genialumas slypi paprastume. Polių gręžimas yra ganėtinai paprasta technologija, tačiau ji gali garantuoti tikrai puikų rezultatą: pirmiausia į žemę įsriegiamas plieninis vamzdis su uždaru galu, tuomet įstatomas armatūrinis karkasas, jo turinys užpildomas betonu, o galiausiai plieninis vamzdis yra ištraukiamas.

Taigi, jei planuojamas tam tikro tipo pamatų įrengimas, gręžtiniai poliai neabejotinai gali būti vienas geriausių sprendimų. Jei dvejojate dėl šios galimybės tinkamumo, paprasčiausiai pasikonsultuokite su specialistais, kurie tikrai patars, kokie sprendimai konkrečioje situacijoje tiktų labiausiai.

402 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.