Home » Gallery » Pramogos » „Kelionių studijoje“ svajonės virsta kelionėmis

„Kelionių studijoje“ svajonės virsta kelionėmis

„Kelionių studijoje“ svajonės virsta kelionėmis

Neringa Jonavičienė

Kiekviena kelionė prasideda nuo svajonės. Apie nepažintus tolimus kraštus, paveikslėliuose matytus ir atmintyje įstrigusius gražiausius miestus, naujas pažintis, patirtis, skonius, kvapus ar į nerūpestingą atostogų tėkmę panardinantį poilsį gražiausiuose paplūdimiuose. Tačiau kol svajonė tampa kelione, tenka nemažai paplušėti planuojant maršrutą, renkantis apgyvendinimo vietą, ieškant transporto ir kitų paslaugų. Neretai tai tampa tikru iššūkiu, pareikalaujančiu daug laiko ir žinių, o jų pristigus – rezultatas gali nuvilti.

Palikusieji šiuos rūpesčius kelionių agentūroje „Kelionių studija“ gali ramiai gyventi atostogų laukimu – atėjęs į „Kelionių studiją“ su savo svajone kiekvienas sulaukia išsamių konsultacijų, patarimų ir geriausiai lūkesčius atitinkančio kelionės pasiūlymo – belieka susikrauti lagaminus.

Planuojantiems žiemos atostogas

Taip vieni lagaminai sukraunami, kiti – iškraunami apskritus metus, netinkamo laiko atostogoms – nėra, tereikia pasirinkti tinkamą kryptį. Žiemą populiariausia kryptis – Egiptas, viliojantis skaisčia šilta saule, skaidria Raudonąja jūra, turtingu povandeniniu pasauliu ir paslaptinga istorija. „Kelionių studija“ padeda keliautojams nepasiklysti tarp kelių šimtų iš pirmo žvilgsnio panašių vienas į kitą, tačiau iš tiesų labai skirtingų viešbučių – nuo ekonominių iki aukščiausios kategorijos, bei skirtingų kurortų. Populiariausi kurortai: gyvybingoji Hurgada – su smėlėtais paplūdimiais, Šarm Aš Šeichas – su gražiais koralų rifais, idiliškoji El Guna – Egipto Venecija, apraizgyta kanalais ir jais kursuojančiu vietiniu transportu – laiveliais, vis dažniau atrandamas nepakartojama povandenine augmenija ir gyvūnija žavintis Marsa Alamas, paslaptingoji Taba – Sinajaus kalnų fone esantis kurortas, su nuostabiais paplūdimiais, gerais viešbučiais ir galimybe aplankyti šalia esančius Izraelį ir Jordaniją. Atostogaujant Egipte „Kelionių studija“ rekomenduoja neapsiriboti viešbučių teikiamomis paslaugomis ir leistis į išvykas bei pažinti šį kraštą, neįprastą mums kraštovaizdžiu ir kultūra, tačiau turtingą istoriniu palikimu.

Pamatykite gražiausius miestus / Neringos Jonavičienės nuotraukos

Dar paslaptingesnė ir viliojanti žiemos kryptis – Jungtiniai Arabų Emyratai, pribloškiantys net daug mačiusius keliautojus didybe ir daugybe rekordų. Čia šalia plytinčiose dykumose įsikūrusių klajoklių dangų remia vienas už kitą įspūdingesni dangoraižiai, akina auksu tviskanti prabanga, milžiniškos mečetės, vienintelis pasaulyje 7 žvaigždučių viešbutis – „Burj Al Arab“, Dubajaus simbolis. Ne kur kitur, o JAE yra aukščiausias pasaulio pastatas „Burdž Chalifa“, matomas net 95 km atstumu, didžiausias prekybos centras „Dubai Mall“, dirbtinės palmių formos salos, dydžiu prilygstančios 800 futbolo aikščių, erdviausias teminis parkas, skirtas „Ferrari“ lenktynių gerbėjams. JAE turistai turėtų būti itin atidūs ir gerbti vietinę kultūrą bei tradicijas, tuomet kiekvienas emyratas – sostinė Abu Dabis, arabų kultūros puoselėtoja Šardža, mažylis Adžmanas, gamtos ir ramybės uostas Fudžeira, prabanga tviskantis, amžinai žalias Ras al Haimas ir Um al Kuveinas – dovanos nepamirštamus įspūdžius ir patyrimus.

Tačiau žiemą šilumos bei saulės galima rasti ir Europoje – puikų klimatą ir galimybę poilsį paplūdimyje suderinti su naujų kraštų pažinimu nuostabiu kraštovaizdžiu pasižyminčiose Kanarų salose, Izraelyje, Madeiroje. Ištroškusiems egzotikos verta apsilankyti Indonezijoje, Kuboje, Meksikoje, Kenijoje, Tanzanijoje, Irane ar kituose tolimuose kraštuose.

O jei esate iš tų, kurie žiemos laukia nekantraudami, nes tai yra slidinėjimo metas – „Kelionių studija“ jums pasiūlys slidinėjimo keliones lėktuvu ar autobusu Austrijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Slovakijoje ar Ukrainoje.

Metas ruoštis vasaros kelionėms

Artėjant pavasariui keičiasi ir kelionių kryptys – jau dabar verta rezervuoti atostogas populiarumo viršūnės neapleidžiančioje Turkijoje, kurioje tūkstančiai viešbučių siūlo itin patogų ir aprūpintą poilsį, žavingose Graikijos, Ispanijos ar Italijos salose bei žemyninėse dalyse, Bulgarijoje, autentiškojoje Albanijoje, Tunise, svetingojoje Kroatijoje ir kitose šalyse. Užsakant keliones iš anksto galima pasinaudoti geriausiomis sąlygomis, kelionės ar keliautojų keitimo galimybe, sumokėti mažiausią avansinę įmoką ir rinktis iš gausiausios krypčių bei viešbučių pasiūlos. Artėjant kelionės datai lieka vis mažiau pasirinkimo, o geriausi ir populiariausi pasiūlymai išperkami pirmieji.

Ar verta pasikliauti paskutinės minutės sėkme?

Taip, jei keliaujantiems nėra svarbu, kur vykti, ir neturima konkrečių lūkesčių – tuomet pasirenkama viena iš „degančių“ kelionių, tačiau gali būti, kad vietų nusižiūrėtame viešbutyje nebeliks. Tai ypač aktualu atostogauti besirengiantiems vaikų mokyklinių atostogų metu ar per didžiąsias metų šventes – Naujuosius metus, Kalėdas ir Velykas. Artėjant šiems laikotarpiams kelionių kainos pastebimai auga ir jau prieš keletą savaičių užpildomi lėktuvai, todėl šias keliones rezervuoti geriausia prieš kelis mėnesius.

Pažintiniai maršrutai – per visą pasaulį

Iš anksto vertėtų planuoti ir pažintines keliones, kurių pasiūla „Kelionių studijoje“ – ypač gausi. Nuo trumpų savaitgalio kelionių į gražiausius miestus, iki egzotiškų ir paslaptingų tolimų kraštų. Į tolimas keliones patartina vykti su profesionaliu vadovu iš Lietuvos, kuris padės išsamiai pažinti Azijos, Šiaurės, Centrinės ar Pietų Amerikos šalis, autentiškąją Afriką ar paslaptingąją Okeaniją. Pažintinės kelionės su kruopščiai parengtais maršrutais organizuojamos ir į artimesnius kraštus – Jordaniją, Izraelį, Gruziją, taip pat į Europos šalis ir salas – Siciliją, Madeirą, ledo ir ugnies žemę Islandiją. Net į Egiptą ir Turkiją – šalis, dažnai tapatinamas tik su „viskas įskaičiuota“ poilsiu geruose viešbučiuose, jau yra organizuojamos pažintinės kelionės.

Itin komfortišką poilsio ir pažinimo dermę patiria besirenkantys kruizines keliones, suteikiančias unikalią galimybę kiekvieną rytą pabusti vis naujame uoste, kas dieną aplankyti vis naują miestą, o kelionės metu mėgautis neaprėpiama vandenynų platybe ir laivuose, kurie įrengti lyg didžiuliai plaukiojantys viešbučiai, teikiamomis paslaugomis.

Kelionės autobusu

Tie, kuriems nepatinka skrydžiai lėktuvais, kelionės laivais ar tiesiog mėgstantys stebėti kelionės metu besikeičiantį kraštovaizdį, miestus, „Kelionių studijoje“ gali rinktis keliones autobusu į Graikiją, Ispaniją, Portugaliją, Italiją, Kroatiją, Balkanus, Skandinaviją, Angliją, Vokietiją, Lenkiją, Baltarusiją ir kitas šalis. Šios kelionės vykdomos moderniais patogiais autobusais, todėl turistai nepajunta nuovargio.

Visų pažintinių kelionių metu keliautojus lydi patyrę vadovai bei gidai, nuodugniai papasakojantys apie lankomas vietas, todėl net tie, kurie išvyksta neatlikę namų darbų ir nepasidomėję lankytinomis šalimis bei vietomis, grįžta kupini įspūdžių. Dažna pažintinė kelionė autobusu į šiltuosius kraštus baigiasi bent kelių dienų poilsiu gražiausiuose paplūdimiuose, todėl tai puiki galimybė vienos išvykos metu patirti dvejopas atostogas.

Vis populiarėja ir tik kartą metuose organizuojamos išvykos į Laplandiją, aplankant Kalėdų senį, smagiausias kalėdines muges ar Naujųjų metų sutikimas gražiausiuose miestuose – nuo Varšuvos ar Vienos, kaimyninės Rygos ar Talino, iki romantiškosios Venecijos ar Paryžiaus, didingojo Budapešto, Berlyno ar Gdansko. Unikalus Naujųjų metų sutikimas siūlomas ir leidžiantis į didįjį Baltijos kruizą.

Kelionė – puiki dovana

Artėja šv. Kalėdos – nuostabus metas, tačiau neretai atnešantis ir galvos skausmą renkant dovanas artimiesiems. Norite dovanoti unikalią dovaną, nepakartojamas akimirkas? Norite, kad dovana nebūtų tik viena iš daugelio panašių dovanų? Ieškote geriausios dovanos, tačiau nežinote, kas tai galėtų būti? Atsakymas – dovanokite įspūdžius ir neribotas galimybes!

„Kelionių studija“ padės išrinkti kelionę Jums brangiam žmogui arba dovanokite kuponą, suteikiantį neribotas galimybes išsirinkti kelionę ir galbūt įgyvendinti brangaus žmogaus svajonę!

Kelionių studiją rasite Utenoje, J. Basanavičiaus g. 3 (PC Maxima X).

Darbo laikas: I–V 10:00–19:00, VI – susitarus, VII – poilsio diena.

Tel. +370 607 75699

El. p. info@kelioniustudija.lt

Reklama

521 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.