Home » Gallery » Veidai » Utenos jaunimas išsirinko metų geriausius

Utenos jaunimas išsirinko metų geriausius

Utenos jaunimas  išsirinko metų geriausius

Kristina SAKAITĖ

Jaunimas išsirinko metų geriausius – penktadienio vakarą Utenos kūrybinių industrijų centre „Taurapilis“ vyko „Utenos jaunimo apdovanojimai 2019“, paskelbti geriausi savo srityje jaunuoliai, metų iniciatyvos, jaunimo renginių partneriai. Šiuos rinkimus jau keletą metų organizuoja Utenos visuomeninių jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“.

2019 m. „Metų organizacija“ paskelbta Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) Utenos skyrius. LMS – moksleivių interesams atstovaujanti organizacija, turinti per 30 padalinių Lietuvos savivaldybėse, vienijanti šimtus savanorių.

„Metų sportininku“ tituluotas krepšinio aikštelėje pasižymėjęs Martynas Žvirblis, krepšininkas apdovanojimą atsiėmė iš Utenos „Juventus“ stratego, į apdovanojimų vakarą tiesiai iš treniruotės atvykusio Žydrūno Urbono rankų.

„Metų moksleivio“ titulas atiteko Adolfo Šapokos gimnazijos moksleivei Tajai Gruodytei. „Mano nuomone, metų moksleivis nėra tik tas, kuris gauna labai gerus pažymius ir puikiai mokosi. Tai mokinys, kuris aktyviai dalyvauja mokyklos veikloje, jam rūpi mokinių gerovė“, – atsiimdama apdovanojimą sakė T. Gruodytė. Seimo narys Edmundas Pupinis, įteikdamas apdovanojimą kalbėjo apie augančias jaunų žmonių galimybes ir ragino ne tik aklai paklusti nurodymams, bet kartu su mokyklų vadovais spręsti visus iškylančius klausimus ir problemas.

„Metų visuomenininke“ išrinkta Urtė Lekešytė, daugiausia balsų surinkusi „Metų iniciatyva“ – Adolfo Šapokos gimnazijos muzikos apdovanojimai ŠGMA, sulaukiantys vis didesnio populiarumo ir praėjusį pavasarį iš mokyklos aktų salės persikėlę į šalia esantį stadioną.

„Metų asmenybe“ išrinkta veikli Adolfo Šapokos gimnazijos mokinių atstovė Meda Žigelytė, „Metų talentu“ – šiuo metu televizijos muzikiniame projekte dalyvaujanti ir savo gerbėjų aistras kelianti jaunoji atlikėja Gerda Zaptoriūtė.

„Metų menininku“ išrinktas Utenos kolegijos studentas Domantas Mažonas, kuriantis paveikslus iš plastilino. „Prieš atvažiuojant į Uteną man sakydavo: geras žmogus tas Domants, bet ans truputį prie meno“. Kai atvažiavau čia, nedaug kas pasikeitė, tik dabar sako: anas biškį prie meną… Smagu Utenoje, ir gal viskas ties studijomis čia nesibaigs,“ – kalbėjo iš Žemaitijos į Utenos kolegiją studijuoti atvykęs jaunuolis.

D. Mažonas tą vakarą išsinešė dvi stiklines skulptūrėles – jam buvo įteiktas dar vienas „Metų studento“ apdovanojimas. Utenos kolegijos direktorius Raimundas Čepukas, sveikindamas nominantą, sakė nepaisant kartu konflikto sindromo tikįs moksleiviais, studentais. „Vyresnieji visada buvo kažkuo nepatenkinti. Manau, jaunoji karta turi prigimtinę teisę klysti ir mokytis,“ – sakė kolegijos direktorius.

Jaunimas balsavo ir už „Metų partnerį“, juo išrinktas kūrybinių industrijų centras „Taurapilis“, „Metų moksleivių savivaldos“ apdovanojimą atsiėmė Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos atstovai, o Utenos savivaldybės administracijos Jaunimo reikalų koordinatorė Justė Rudokienė apdovanota kaip žmogus, labiausiai nusipelnęs jaunimui.

Metų studentu ir menininku išrinktas Domantas Mažonas / Kristinos Sakaitės nuotraukos

2272 Iš viso matė 2 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.