Home » Šeimai ir namams » Mini rekuperatorius – sveikam gyvenimui

Mini rekuperatorius – sveikam gyvenimui

Mini rekuperatorius – sveikam gyvenimui

Planuodami savo namus, kurdami juos žmonės labai daug dėmesio skiria smulkmenoms, ekologiškumo, natūralumo kriterijams, kurie garantuoja, kad gyvenimas bus sveikas. O prekybos vietose tokios įrangos, kuri skirta patogiam ir sveikam gyvenimui – tikrai daug. Klausimas, kokia būtiniausia?

Šiuo metu dažniausiai diskutuojama apie rekuperacines sistemas, kurias galite įsigyti čia: https://nit.lt/produktai/rekuperatoriai/mini-rekuperatoriai/. Kam sistema reikalinga? Ji rūpinasi oru, kuriuo mes kvėpuojame kiekvieną dieną. O geras oras gali užtikrinti, kad žmogus bus  sveikas, gerai jausis, žinoma, bus produktyvus.

Švarus oras – sveikatos pagrindas

Daugelis per mažai sureikšmina oro svarbą namuose, darbo vietoje, kadangi jis – labai svarbus. Juk be jo – nebūtų mūsų! Natūralu, kad svarbus ne tik oras, tačiau ir jo kokybė. Žmogus per minutę įkvepia net iki 40 kartų, tad ar pagalvojote, kokiu oru tenka kvėpuoti?

Mini rekuperatoriai, kurie valo orą, gali išspręsti tokias sveikatos problemas kaip kad atsinaujinanti migrena, bėrimai, galvos skausmai, organizme ilgainiui atsiranda toksinų, kurių nepavyks taip paprastai išvalyti. Gaivus oras gali labai pagerinti Jūsų gyvenimo kokybę, tad kodėl to nepabandžius?

CO2 ir mūsų kasdienybė

Deguonis yra būtinas mūsų organizmui, tačiau kai ore jo suma-ėja vos 1 procentu – mūsų darbingumas gali kristi net 30-čia. Tai rodo, kad svarbus ne tik pats oras, tačiau ir jo kokybė. Juolab, kasdien vaikščiodami gatvėmis įkvepiame daug CO2, kuris prisideda prie įvairiausių ligų atsiradimo. Bent jau namuose privalu pasirūpinti gaiviu oru, kuris aprūpinama ne tik smegenis, tačiau ir plaučius reikalingomis medžiagomis.

Drėgnumas – toks pat žalingas

Tiesa, žmogui kenkia ne tik blogos kokybės oras, tačiau ir per didelė drėgmė, kuri taip pat panaikinama su geromis vėdinimo sistemomis. Drėgmė irgi prisideda prie galvos skausmų, gali daryti įtaką žmogaus savijautai, žinoma, nuo jos atsiranda pelėsis, kuris kelia alergiją žmonėms, gadina baldus. Drėgnose patalpose taip pat kur kas labiau šaltą, žiemos metu atsinaujina virusinės ligos.

Kadangi šiuo metu rinkoje sistemų pasiūla yra labai plati – siūlome pasitarti su profesionalais, kurie įvertinę Jūsų poreikius patars – kas geriausiai tinka Jūsų namams. Juk gera rekuperacinė sistema perkama dešimtims metų, tad ji turi patenkinti Jūsų poreikius dabar ir ateityje.

Reklama

283 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.