Home » Sveikata » Kolagenas – kodėl jo papildus verta pradėti vartoti jau šiandien?

Kolagenas – kodėl jo papildus verta pradėti vartoti jau šiandien?

Kolagenas – kodėl jo papildus verta pradėti vartoti jau šiandien?

K asdien vartojami kolageno papildai gali padėti palaikyti normalią kolageno sintezę organizme, taip pat gali padėti palaikyti normalią plaukų, odos ir nagų būklę

Kas yra kolagenas?

Kolagenas yra antra pagal paplitimą medžiaga mūsų organizme, iškart po vandens, ir pagrindinė statybinė mūsų audinių medžiaga. Kolagenas veikia kaip klijai, kurie „sulipdo“ mūsų kūną, ši medžiaga taip pat sudaro net 97,5 % žmogaus odos. Kolagenas suteikia odai elastingumo ir stiprumo plaukams, nagams ir sąnariams. Senstant kolageno kiekis ir kokybė organizme reikšmingai sumažėja. Štai kodėl dauguma žmonių bėgant metams pastebi sumažėjusį odos tonusą, labiau dehidratuotą odą ir naujų raukšlių atsiradimą. Sumažėjus kolageno sintezei organizme oda tampa plonesnė, sausesnė, labiau raukšlėta ir išmarginta hiperpigmentacijos žymių.

Mums senstant mažėja ir kolageno produkcija organizme

Šis procesas pradeda vykti vos sulaukus 20-ies metų ir yra vienas pagrindinių veiksnių, lemiančių senėjimo požymių, tokių kaip raukšlės, retėjantys plaukai, sąnarių skausmas, prastas virškinimas ir kitų, atsiradimą.

Labiausiai paplitęs baltymas žmogaus organizme

Kolagenas veikia kaip klijai, išlaikantys mūsų kūnus vienoje vietoje. Šis baltymas sudaro net 97,5 % žmogaus odos. Kolagenas taip pat suteikia odai elastingumo ir stiprumo plaukams, nagams ir sąnariams.

Kolageno papildai padeda palaikyti normalią kolageno sintezę

Kolageno papildai padeda išlyginti odos toną, sumažinti raukšles, pagerinti sąnarių funkciją ir sumažinti jų skausmą, sumažinti celiulito požymius ir pagerinti plaukų būklę.

Kasdien vartojamas GERA KARMA™ BEAUTY FULL kompleksas gali padėti palaikyti normalią kolageno sintezę organizme, taip pat gali padėti palaikyti normalią plaukų, odos ir nagų būklę.

Kaip kolagenas veikia mūsų organizme?

Kolagenas stiprina apsauginį odos barjerą, gerina jos drėkinimą ir mažina raukšles. Kolageno peptidai stimuliuoja organizmo gebėjimą sintetinti kolageną odoje, todėl ji tampa tankesnė ir atsparesnė aplinkos veiksniams. Tankesnis ir stipresnis dermos sluoksnis sumažina hiper-pigmentacijos žymes, padeda išsaugoti odos drėgmės balansą ir padeda stiprinti išorinį odos sluoksnį, dėl ko pagerėja odos tonusas ir sumažėją raukšlės. Be to, kolagenas sumažina odos ląstelių oksidacinį stresą – jis yra stiprus antioksidantas, padedantis sumažinti oksidacinio streso sukeltus požymius odos ląstelėse, todėl oda atrodo sveikesnė ir gali lengviau išlaikyti drėgmės balansą. Kasdien vartojami kolageno papildai padeda sumažinti raukšles, atsikratyti hiperpigmentacijos žymių ir išlyginti odos toną bei suteikti jai sveiko švytėjimo.

Kodėl verta rinktis GERA KARMA™ BEAUTY FULL kolageną vietoje kitų kolageno papildų?

Hidrolizuotas kolagenas gali būti išgautas iš daugybės skirtingų šaltinių: karvių, kiaulių ar vištų. Tačiau pastaraisiais metais vis labiau populiarėja žuvų kilmės kolagenas, kadangi jis labiau pripažįstamas įvairių religijų ir kultūrų bei tokiu būdu sumažinama ligų perdavimo tikimybė. Žuvų kolageno baltymų turinys skiriasi priklausomai nuo žuvies rūšies. GERA KARMA™ BEAUTY FULL jūrinis kolagenas yra tyri, hidrolizuoti kolageno peptidai, išgauti iš laisvai giliuose vandenyse gyvenančių žuvų odos.

Žuvų kolagenas gali būti absorbuojamas 1,5 karto efektyviau nei karvių ar kiaulių kilmės kolagenas, kadangi jis yra lengvai biologiškai prieinamas. Taip yra dėl mažesnių molekulių, lyginant su kitomis kolageno rūšimis. Mažesnės molekulės gali būti greičiau ir lengviau pernešamos į odos ląsteles, kaulus ir sąnarius ir ten naudojamos natūraliai organizmo kolageno sintezei. Kadangi jis lengviau patenka į kraują ir yra efektyviau panaudojamas, jūrinis žuvų kolagenas laikomas geriausiu kolageno šaltiniu odai.

Reklama

477 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.