Home » Gallery » Pramogos » 5 kryptys, kur keliauti žiemos laikotarpiu

5 kryptys, kur keliauti žiemos laikotarpiu

5 kryptys, kur keliauti žiemos laikotarpiu

Sausio-vasario mėnesiais, Lietuvoje vyraujant vėsiems orams, sniegui, daugeliui atsiranda noras bent trumpam pabėgti į kraštą, kuriame šildo saulė, krantus skalauja jūra ar vandenynas, o žieminius drabužius, kepures ir šalikus galima iškeisti į lengvus vasarinius rūbus. Visa tai gali tapti realybe, jeigu atostogas planuojate sausio arba vasario mėnesį. Pasaulyje yra ne viena šalis, kuri lietuviškos žiemos laikotarpiu džiugina karštais orais, todėl turint didelį norą išvykti atostogų, pats metas pradėti jas planuoti. Jeigu atostogauti planuojate kartu su šeimos nariais, ilgesniam laikotarpiui, tai privers plačiau atverti piniginę. Po didžiųjų metų švenčių, dovanų artimiesiems bei draugams pirkimo ir išleidus didesnę dalį santaupų kiekio, dėl finansavimo brangiau kainuojančių paslaugų įsigijimui galite kreiptis čia. Taigi, kokiomis kryptimis žiemos laikotarpiu kasmet keliauja vis daugiau lietuvių, pasiilgusių saulės bei šilumos?

Maldyvų salos vis dažniau tampa ne tik povestuvinių kelionių kryptimi, bet ir vieta, kurioje puikiai pailsima nuo civilizacijos, gyvenimo didmiestyje, darbų ir greito gyvenimo tempo. Būtent žiemos laikotarpiu Maldyvuose vyrauja sausi orai, o tai reiškia, jog danguje ryškiai šviečia saulė, nelyja ir drąsiai galima maudytis Indijos vandenyne, skalaujančiame visas Maldyvams priklausančias salas. Temperatūra žiemos laikotarpiu čia svyruoja tarp 25 – 30 laipsnių karščio, todėl tai tampa idealia vieta, mėgstantiems ramybę, karštį ir romantiką.

Egiptas išlieka viena populiariausių krypčių, į kurią kiekvienais metais plūsta ne tik lietuviai, bet ir dauguma turistų, gyvenančių kitose Europos šalyse. Šiaurėje Egiptas yra skalaujamas Viduržemio, o rytinėje pusėje – Raudonosios jūros, o tiek sausio, tiek vasario mėnesiais čia vyrauja apie 23 laipsnių karštis, todėl oro temperatūra yra ypač tinkama ne tik maudynėms jūroje, bet ir turistinių vietų lankymui. Gizos piramidės, dykumos, spalvotasis kanjonas, įspūdingo dydžio turgus, tokios pramogos kaip nardymas Raudonojoje jūroje yra neatsiejamos nuo viešnagės Egipte. Taip pat Egiptas yra ta kryptis, į kurią dažnai vykstama su šeimos nariais, mažais vaikais. Egipte esantis ypač platus viešbučių pasirinkimas suteikia galimybę išsirinkti tokią poilsio vietą, kurioje patogiai ir komfortiškai jaučiasi tiek suaugę, tiek vaikai.

Tolimesnė ir ilgesnio skrydžio reikalaujanti kryptis – Jungtiniai Arabų Emyratai. Dažniausiai vykstama į Dubajų, Abu Dabio miestus, o žiemos laikotarpiu orai čia taip pat nenuvils – vyraus apie 25 laipsnius karščio. Emyratai yra spalvingas kraštas, norintiems išvysti aukščiausią pasaulyje pastatą, apsilankyti didžiausiame pasaulyje prekybos centre, patirti neišdildomus įspūdžius dykumoje, apžiūrėti prabangiausias miesto vietas ar pasinerti į įspūdžių kupinas vandens bei dykumų pramogas. Kadangi viešint JAE daugeliui turistų norisi kuo labiau pažinti šį buvusios dykumos teritorijoje pastatytą miestą, į šalį rekomenduojama vykti mažiausiai savaitės laikotarpiui.

Netoli pusiaujo esantis Singapūras žiemos laikotarpiu taip pat lepina šiluma. Nors sausio mėnesį galimi krituliai, tačiau viešint šioje pietryčių Azijos valstybėje, kuri garsėja kaip brangiausia gyventi vieta, taip pat kaip viena turtingiausių pasaulio valstybių, kiekviename žingsnyje jus pasitiks įspūdžiai ir neišdildomi prisiminimai. Šalyje apstu ne tik dangoraižių ir prabangių parduotuvių, bet ir istorinius laikus menančių muziejų, paminklų, teatrų, galerijų. Penktoji kryptis, garsėjanti kontrastais – Indija. Sausio mėnesį oras šalyje įkaista iki 27 laipsnių, o Indijos įvairovė, savitos tradicijos, architektūrinis palikimas: Tadž Mahalas, Ambero fortas, Varanasio miestas, Delis, šventyklos bei begalės kitų lankytinų objektų neabejotinai kiekvienam keliautojui palieka ryškius prisiminimus ir patirtis.

440 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.