Home » Šeimai ir namams » Kokios yra svarbiausios dujinių katilų savybės?

Kokios yra svarbiausios dujinių katilų savybės?

Kokios yra svarbiausios dujinių katilų savybės?

Dujiniai katilai šiandien yra vienas populiariausių pasirinkimų, o priežasčių, kodėl verta rinktis būtent šiuos katilus, yra tikrai nemažai. Apsilankę Van2o internetinėje svetainėje turėsite galimybę rinktis iš gausybės siūlomų dujinių katilų, todėl tikrai rasite būtent tokių, kurie galėtų geriausiai pateisinti jūsų poreikius. Jei vis dar svarstote, ar būtent dujiniai katilai gali būti geriausiu sprendimu, pravartu apžvelgti pačius svarbiausius šios galimybės privalumus bei trūkumus. Taigi, kokiomis savybėmis pasižymi dujiniai katilai?

Itin aukštas naudingumo koeficientas

Nors įprasta manyti, kad namų šildymas dujomis kainuoja gerokai brangiau nei kietu kuru, tačiau renkantis katilą svarbu atsižvelgti ne vien tik į naudojamo kuro kainą, bet taip pat ir į katilo efektyvumą. Didžiosios dalies dujinių katilų efektyvumas siekia maždaug 94-97 procentus, tačiau taip pat galima rinktis ir kondensacinius katilus, kurių efektyvumas viršija šimtą procentų.

Didelis gamintojų pasirinkimas

Patikimų gamintojų dujiniai katilai tarnauja metų metus, todėl tai yra tikrai svari priežastis pasvarstyti būtent apie šių katilų įsigijimą. „Viessmann“ – tai vienas geriausiai įvertintų dujinių katilų gamintojų, kuris gali pasigirti didesne nei 100 metų patirtimi. Šio prekinio ženklo dujiniai katilai užtikrina mažesnes namų šildymo išlaidas ir pasižymi ypatingu funkcionalumu. Taigi, jei svarstote apie galimybę seną katilą pakeisti nauju, pravartu pagalvoti ir apie šio gamintojo produkciją – jos rasite apsilankę Van2o internetinėje svetainėje.

Saugūs ir nesudėtingai valdomi įrenginiai

Vienas didžiausių dujinių katilų privalumų yra ypatingai didelis saugumas. Taip pat svarbu paminėti ir tai, kad dujiniai katilai nereikalauja ypatingos priežiūros – dažniausiai tereikia pasirūpinti temperatūros keitimu nustatymuose ir laiku sureaguoti į dujinių katilų gedimus. Dujiniai katilai puikiai tinka net ir tiems vartotojams, kurie neturi daug laiko rūpintis buitimi.

Dujinių katilų trūkumai

Nors dujiniai katilai neabejotinai yra vieni efektyviausių, tačiau dujų kaina džiugina tikrai ne visus vartotojus. Maža to, iki šių dienų yra dujofikuoti ne visi mūsų šalies rajonai, tad dujinių katilų įrengimas galimas ne visada. Jei kiltų dvejonių, ar būtent dujinis katilas gali geriausiai pasiteisinti, pasikonsultuokite su Van2o specialistais, kurie suteiks reikalingą informaciją ir padės paprasčiau priimti sprendimą.

Reklama

319 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.