Home » Gallery » Aktualijos » Rotariečių dovana sutrumpins skaitytojų eiles

Rotariečių dovana sutrumpins skaitytojų eiles

Rotariečių dovana sutrumpins skaitytojų eiles

Kad galėtų pasiskolinti populiariausių romanų, bibliotekos skaitytojai laukia ištisus mėnesius. Juozo Baltušio „Vietoj dienoraščio“, H. Morris „ Aušvico tatuiruotojas“, M. Obamos „Mano istorija“, D. Ulbinaitės „Nustokim krūpčiot. Prezidentė Dalia Grybauskaitė“ – Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje tarp paklausiausių, o absoliutus lyderis yra Kristinos Sabaliauskaitės romanas „Petro Imperatorė“. Šios knygos laukiančiųjų sąraše – 49 pavardės. Bibliotekininkė Vanda Kvedarienė sako, kad kartais eilė šiek tiek sutrumpėja, kai nekantriausi skaitytojai nusiperka knygą patys arba užleidžia vietą norimą leidinį gavę dovanų.

Privačios iniciatyvos irgi turėtų išjudinti eiles. Trečiadienį bibliotekoje knygų lentyną papildę savo dovanotomis knygomis Utenos Rotary klubo atstovai tęsia praėjusiais metais savo sumanytą iniciatyvą. Už 750 eurų nupirkta per 60 pačių naujausių knygų, prieš metus rotariečiai bibliotekos skaitytojams padovanojo 100 knygų.

„Galvojau, galvoju ir, matyt, galvosiu, kad skaitančio žmogaus gyvenimas susiklosto geriau negu neskaitančio. Jeigu jam ir nepasiseka labai daug pinigų uždirbti, jis vis tiek jaučiasi laimingesnis…

Pernai užpildėte knygų lentyną, ji beveik visada būna tuščia, o tai reiškia, kad padovanotos pačios skaitomiausios knygos“, – sakė A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos direktorė Vida Garunkštytė. Įstaigos vadovė šmaikštavo, kad bibliotekos darbuotojoms dvi savaites teko kovoti su skaitytojais, norinčiais pasiimti knygas, kurios oficialiai dar neįteiktos.

Rotary klubo prezidentas Vaidas Lankauskas, garbės narys Antanas Kibickas kalbėjo, kad nebūtina ieškoti progų dovanoti knygas, tai galima daryti ištisus metus, bei žadėjo išlaikyti neseniai užsimezgusią tradiciją.

Utenos apskrities žinių“ informacija

Utenos Rotary klubo nariai papildė savo lentyną naujausiomis knygomis / Kristinos Sakaitės nuotraukos
461 Iš viso matė 3 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.