Home » Gallery » Pramogos » Lagamino pakavimas, kai atostogų kryptis – šilti kraštai

Lagamino pakavimas, kai atostogų kryptis – šilti kraštai

Lagamino pakavimas, kai atostogų kryptis – šilti kraštai

Kokia šilta mūsų žiema bebūtų – šiltuose kraštuose vis tiek geresnės atostogos. Jau įprasta tapo nuo žiemos šalčių (šiemet – nuo darganos) pasprukti savaitei ar ilgesniam laikui į Egiptą, Tailandą ar kitą šalį, kur saulėtas dangus, smėlėti paplūdimiai ir kiti vasaros džiaugsmai. Kai lėktuvo bilietai jau seniai nupirkti, o kelionės maršrutas kruopščiai suplanuotas, belieka paskutinis pasiruošimo atostogoms etapas – susikrauti lagaminą. Svarstymas, ką dėti į lagaminą, o ką palikti už borto, gali atostogų pradžią apkartinti nereikalingu stresu. Keletas paprastų taisyklių padės lengviau atsirinkti, ką verta imti su savimi į atostogas.

Taisyklė „mažiau yra daugiau“ tinka ir lagaminui

Net jei ruošiatės į poilsinę kelionę, o ne į kalnų žygį, vis tiek nebūtina į lagaminą sugrūsti viską iš „gali prireikti“ serijos. Pabandykite šį apsidraudimą apversti iš kitos pusės ir pagalvoti ko „gali neprireikti“. Jei važiuojate ne į ekspediciją džiunglėse, o į prašmatnų viešbutį, neiškils problemų nusipirkti naujas šukas, paplūdimio rankšluostį ar skrybėlę. Apsikrauti daiktais neapsimoka vien dėl to, kad tuštesniame lagamine liks daugiau laisvos vietos suvenyrams, lauktuvėms ir pirkiniams. Juk visada smagu iš atostogų parsivežti ne tik smagių prisiminimų, bet vieną kitą įdomesnę stiliaus detalę.

Į atostogas imti tik tarpusavyje sutariančius rūbus

Galimybę kiekvieną atostogų dieną atrodyti stilingai lems ne pasiimtų rūbų kiekis, o jų derėjimas tarpusavyje. Kiekviena lagamine vietą gavusi palaidinė turėtų tikti tiek prie ten pat patekusio sijono, tiek prie džinsų, tiek prie šortų. Švarkelis ar megztukas turėtų puikiai derėti su visomis pasiimtomis suknelėmis bei palaidinėmis, tokiu atveju visiškai pakaks jo vieno visais vakarais apsisaugoti nuo vėsos. Taip pat pirmenybę suteikite universaliems rūbams, kurie tinka laisvalaikiui, o papildžius keletu aksesuarų, leis sukurti skoningą vakaro įvaizdį. Geru pavyzdžiu gali būti šviesūs laisvesnio kirpimo marškiniai, kurie leis sukurti visiškai skirtingus derinius su džinsais dieną, o vakare su griežtesnio silueto sijonu. Bene mažiausiai dėl derinimo reikia sukti galvą dedantis maudymosi kostiumėlius, juolab jie tikrai neužima daug vietos.

Atostogų kosmetinė

Kol nepradėjote krauti visas šešėlių paletes, lūpdažių kolekciją ir kitas kosmetikos priemones, gali pasirodyti, kad kosmetinė neužima daug vietos. Poilsis nuo dekoratyvinės kosmetikos jūsų odai tikrai išeis į naudą. Tobuliausia SPA jūsų odai suteiks natūralios priemonės, kurios įskaičiuotos į atostogų paketą: saulės spinduliai, šiluma ir gaivus vėjas. Kur kas svarbiau pasirūpinti sveiko įdegio kosmetika. Beje, nieko tokio, jei neliko laiko užbėgti nusipirkti apsauginio kremo nuo saulės – vietoje tikrai rasite didesnį įdegiui skirtos kosmetikos pasirinkimą, kuri dargi bus geriau pritaikyta vietos klimato sąlygoms.

Jei atostogoms norisi įsigyti maudymosi kostiumėlį, paplūdimio tuniką ar kitą vasaros sezono rūbą, kurių dabar nerasite parduotuvių lentynose, rinkitės apsipirkimą internetu. „NewMood“ internetinėje parduotuvėje rasite būtent atostogoms šiltuose kraštuose atrinktus rūbus, apavą ir aksesuarus.

Reklama

reklma

523 Iš viso matė 2 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.