Home » Gallery » Veidai » Sportiškiausias Zarasų policininkas laisvalaikiu grybauja ir mūrija židinius

Sportiškiausias Zarasų policininkas laisvalaikiu grybauja ir mūrija židinius

Sportiškiausias Zarasų policininkas laisvalaikiu grybauja ir mūrija židinius

Vasario 11 d. Policijos departamente buvo pagerbti geriausi 2019 m. sportininkai, profesinių įgūdžių ir sportinės veiklos instruktoriai bei policijos komandos (įstaigos). Tarp jų buvo apdovanotas ir Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Zarasų policijos komisariato Reagavimo skyriaus vyriausiasis patrulis Aleksandras Ovčinikovas.

Vyriausiasi patrulis sutiko atsakyti į keletą klausimų ne tik apie savo darbą, bet ir laisvalaikį.

1. Kada pradėjote sportuoti ir kodėl?


Pradėjau sportuoti būdamas 13 metų, pirmoji išbandyta sporto šaka buvo orientavimosi sportas, tada rankinis, o 2000–2007 metais išbandžiau jėgas baidarių ir kanojų irklavime.

Kairėje – A. Ovčinikovas

2. Kodėl pasirinkote būtent tokią sporto šaką?


Ši sporto šaka sudomino tuo, jog yra dinamiška ir joje užimtumas garantuotas. Treniruotės vykdavo visus metus: rudenį, žiemą – slidinėdavome, pavasarį – sporto salėje apšilimui žaisdavome krepšinį, futbolą, bėgdavome krosus, po to eidavome raumenis ir ištvermę „auginti“ į svarmenų salę ir taip visus metus. Geriausiai sekėsi startuoti porinėse baidarėse, svajojau dalyvauti Europos bei pasaulio čempionatuose ir nors vieną kartą olimpinėse žaidynėse. Deja, su „Pienu ir batonu“ pavyko tik 2006 m. iškovoti kelialapį į Europos čempionatą, bet Europoje nestartavau.

4. Kaip keitėsi Jūsų profesinė karjera, kur dirbate šiuo metu?


Šiuo metu dirbu Zarasų r. PK Reagavimo skyriuje, jau 8 mėnesius esu vyriausiasis patrulis. VRM sistemoje, Valstybės sienos apsaugos tarnyboje pradėjau dirbti nuo 2009 liepos mėn. Tarnybos vietą pasirinkau Šilgalių užkardą, Pagėgių rinktinę VSAT prie LR VRM (Pasienietis). 2011 m. dalyvavau atrankoje į Lietuvos policijos Antiteroristinių operacijų rinktinę „ARAS“, šturmuotojo pareigoms užimti, sėkmingai ją įveikiau ir dirbau iki 2019 m. gegužės.

5. Koks Jūsų hobis, ką mėgstate veikti laisvalaikiu?


Labai mėgstu vienas grybauti, o laisvalaikiu užsiimu krosnių-židinių statyba, taip pat labai mėgstu aktyvų laisvalaikį: stovyklavimą gamtoje su šeima, vandens bei žiemos pramogas ir sportą, pasivaikščiojimus.
6. Kokių ambicijų turite, ko norite pasiekti?


Pakartoti praėjusių metų rezultatus ir juos viršyti.

Parengta pagal Utenos apskrities VPK pranešimą

790 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.