Home » Sportas » Molėtų rankinio sirgaliai Vasario 16 – ąją šventė Eišiškėse

Molėtų rankinio sirgaliai Vasario 16 – ąją šventė Eišiškėse

Monika Kvainauskaitė

Daugiau nei 50 molėtiškių, rankinio klubo „HC Molėtai“ sirgalių, Vasario 16-ąją sutiko Eišiškėse, kur nuvyko palaikyti rankininkų svarbioje kovoje su Šalčininkų rajono „Sokol“ komanda. Sunkiose, daug palaikymo ir jėgų reikalavusiose rungtynėse, molėtiškiai nugalėjo varžovus rezultatu 31:30

Pirmasis kėlinys molėtiškiams buvo sunkus, ypač klydo gynyboje. Kadangi „Sokol“ komanda yra labai stipri fiziškai, „HC Molėtams“ buvo labai sunku palaužti varžovų gynybą. Dėl netikslių metimų, kamuolys vis skriejo, į priešininkų vartininko rankas. Sunkus pirmasis kėlinys baigėsi lygiosiomis – 17:17.

Visą antrąjį kėlinį komanda žaidė vos pirmaudama ir neleisdama rungtynių kontrolės perimti varžovams. Kėlinio viduryje, šalčininkiečiai pajutę, jog pergalė slysta jiems iš rankų, ėmėsi greitų ir agresyvių atakų, kas leido jiems 58-ąją minutę priartėti rezultatu – 31:30. Tačiau tokie skaičiai ir liko degti švieslentėje, kai molėtiškiai nugalėjo priešininkus ir lydimi gausaus būrio sirgalių, namo pervežė dar vieną pergalę.

Komanda dėkoja visiems sirgaliams, kurie vyko kartu į Eišiškes ir palaikė sunkioje ir labai svarbioje kovoje. Taip pat „HC Molėtai“ taria ačiū, Molėtų autobusų parkui, kurių dėka sirgaliai turėjo galimybę nuvykti į Eišiškes.