Home » Sportas » „Juventus“ sužaidė draugiškas rungtynes su klubo rėmėjais

„Juventus“ sužaidė draugiškas rungtynes su klubo rėmėjais

Vasario 20-ąją dieną vietoje įprastos vakarinės treniruotės Utenos „Juventus“ komandos krepšininkams teko priimti klubo rėmėjų iššūkį bei sužaisti su jais draugiškas rungtynes. Ž. Urbono treniruojami „Rėmėjai“ iki paskutinių mačo akimirkų priešinosi, o kurį laiką ir pirmavo prieš V. Ginevičiaus vadovaujamą „Juventus“ ekipą, tačiau pergalę minimaliu skirtumu iškovojo profesionalai – 40:39.

Šios rungtynės nebuvo įprastos – komandos žaidė tris kėlinius, o „Juventus“ žaidėjai visų rungtynių metu mūvėjo bokso pirštines.

Pertraukų tarp kėlinių metu rėmėjai išmėgino savo jėgas „Snaiperio“ bei „Taikliojo dueto“ konkursuose.

„Snaiperio“ konkurse varžėsi visi 13 rungtynėms registruoti „Rėmėjų“ komandos žaidėjai, o taikliausias iš visų buvo ir konkurse triumfavo UAB „Vytrolma“ įmonės atstovas Šarūnas Bikus.

„Taikliojo dueto“ konkurse abejų komandų žaidėjai buvo suporuoti po du (vienas rėmėjas ir vienas „Juventus“ ekipos žaidėjas) bei per tam tikrą laiko tarpą (pirmajame etape – 30 sek., pusfinalyje ir finale – 1 minutė) turėjo surinkti kuo daugiau taškų. Rėmėjai krepšį atakavo nuo baudų metimo linijos, profesionalai – iš toli.

Šioje rungtyje sėkmė taip pat nusišypsojo UAB „Vytrolma“ įmonės atstovui Šarūnui Bikui, kuris poroje su Norbertu Giga surinko daugiausiai taškų (10 taškų finale) bei šventė dar vieną pergalę.

Naudingiausiu šių rungtynių žaidėju buvo pripažintas 9 taškus į profesionalų krepšį pelnęs Donatas Vaickus. Jam, kaip ir „Snaiperio“ bei „Taikliojo dueto“ konkursų nugalėtojams atitiko specialūs „Juventus“ klubo marškinėliai.

„Juventus“ gretose rezultatyviausiai rungtyniavo 16 taškų pelnęs Arnas Beručka, 10 pridėjo Žygimantas Skučas, 8 – Gytis Radzevičius, po 2 – Norbertas Giga, Marius Runkauskas ir Darius Tarvydas.

„Rėmėjų“ komandai po 9 taškus pelnė Šarūnas Bikus ir Donatas Vaickus, 6 pridėjo Vaidas Lingė, 4 – Dovydas Balaišis, 3 – Raimondas Leipus, po 2 – Ernestas Vaitkūnas, Rolandas Žemaitis, Mantas Juozauskas ir Nerijus Maksimavičius.

Jau vasario 29-ąją į Uteną sugrįš „Betsafe-LKL“ čempionatas, kuriame „Juventus“ krepšininkai priims Vilniaus „Rytą“.