Home » Šeimai ir namams » Kokias sukneles vilkėti apkūnesnėms damoms?

Kokias sukneles vilkėti apkūnesnėms damoms?

Kokias sukneles vilkėti apkūnesnėms damoms?

Suknelės yra bene moteriškiausias rūbas, kuris suteikia žavesio ir pasitikėjimo savimi kiekvienai moteriai. Dėmesingai parinktos didesnio dydžio suknelės gali taip efektingai išryškinti privalumus, kad niekam nebebus įdomu, priaugote ar numetėte svorio, nes matys tiesiog žavingą moterį. Keletas paprastų patarimų padės atrodyti žavingai kiekvieną dieną bei ruošiantis šventei.

Maža juoda suknelė neturi būti per ankšta

Ieškant patrauklios suknelės dažnai kyla azartas drauge įsigyti ir mažesnį rūbų dydį. Nepapulkite į šiuos spąstus, nes per mažos suknelės nė kiek nelieknina, o kaip tik vizualiai storina. Įsispraudus į ankštą suknelę tikrai niekas nematys, kokio dydžio ji yra, užtat akivaizdžiai pastebės į siūles įsirėžusius jūsų kūno apvalumus.

Nesislėpkite palapinėje

Kita vertus, tikrai nereikia siekti kito kraštutinumo lindint plačioje beformėje palapinės stiliaus suknelėje ar tunikoje. Tiesą sakant, tokios suknelės tinkamai neatliks net slėptuvės funkcijos. Sutikite, kad didelis beformis debesis paprastai kaip tik atkreipia dėmesį į save. Tai nėra tas įvaizdis, kuris moterims suteiktų žavesio ir pasitikėjimo savimi.

Nukreipkite žvilgsnius į patrauklias detales

Vietoj slėpynių beformėje palapinėje, verčiau pagalvokite, kuri kūno vieta verta podiumo. Dailios kojos, putli krūtinė, vešlūs plaukai ar laibas kaklas – tikrai turite kuo didžiuotis. Tinkamai išryškinus privalumus nebereiks nerimauti dėl trūkumų maskavimo. Neilga A silueto suknelė puikiai išryškins dailias kojas ir niekas net nepastebės atsargų sluoksnio ant juosmens bei klubų. Subtili V iškirptė nukreips žvilgsnį į patrauklią krūtinę bei išryškins silueto vertikalią liniją. Panašių sprendimų galite sugalvoti ir daugiau, tereikia atidžiau įsižiūrėti į veidrodį, ieškant savo kūno patraukliausių pusių.

Jūsų talija, jūs ir spręskite, kur jai vieta

Kuriant derinius svarbu išlaikyti harmoningą kūno silueto formavimą. Prie idealiu laikomo smėlio laikrodžio formos silueto galite priartėti pasirinkusios tinkamo fasono rūbus bei akcentuodamos taliją. Skamba kiek paradoksaliai, ypač jei liemuo anaiptol ne lieknas, tačiau talijos linija gali tapti pati siauriausia juosmens vieta, net jei ji iškart po krūtine. Svarbu, kad suknelė paaukštintu liemeniu nebūtų ankšta ir nuo „liemens“ laisvai kristų. Tiesa, radus talijai tinkamiausią vietą anaiptol nebūtina jos išryškinti sagtimi, kaspinais ar kitomis dėmesį atkreipiančiomis detalėmis.

Svarbu ir tai, ką vilkite po suknele

Suknelė dailiau gulės ir laisviau kris, jei po ja vilkėsite tinkamus apatinius. Čia vėlgi labai svarbu nepersistengti ir rasti tokias kelnaites bei liemenėlę, kurie suteikia formą, tačiau neįsirėžia į odą. Vakarui ar švenčių proga tikrai pravers formuojantis apatinukas.

Dideliam žmogui tinka dideli papuošalai bei aksesuarai

Nepamirškite, kad sumaniai parinkti aksesuarai gali tapti razina, kuri tobulai subalansuoja visą įvaizdį. Didelio žmogaus aksesuarai turi būti atitinkamų gabaritų. Mažutė delninukė ar smulkūs auskarai atrodys neproporcingai maži ir dar labiau pabrėš jūsų kūno stambumą, todėl drąsiai rinkitės savo svorio kategoriją atitinkančius papuošalus.

NEWMOOD el. parduotuvėje rasite daug suknelių, tinkančių ir turinčioms didesnį dydį moterims. Renkantis suknelę, atminkite, kad svarbiausias jūsų tikslas yra ne skaičiuoti savo kilogramus, o atrodyti žavingai ir puikiai jaustis.

Reklama

940 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.