Home » Šeimai ir namams » Kaip pasirinkti siūlus siuvinėjimui?

Kaip pasirinkti siūlus siuvinėjimui?

Kaip pasirinkti siūlus siuvinėjimui?

Niekada nėra vėlu išmokti naujo amato, o jeigu ieškote pigaus ir tuo pačiu tokio hobio, kuris padėtų papuošti namus – tokiu atveju rekomenduojame išbandyti siuvinėjimą, kadangi tai malonumas, kuris gali virsti uždarbiu.

Planuojantiems mokytis siuvinėti – pirmiausia reikia įsigyti reikalingus daiktus. Tai yra speciali adata,siuvinėjimo siūlai bei audinys. Šįkart plačiau aptarsime siuvinėjimo siūlus bei padėsime pasirinkti tinkamiausias. Būtent juos renkantis padaroma daugiausia klaidų.

Siūlų sudėtis

Bene daugiausia dėmesio reikia atkreipti į sudėtį. Labai geras kainos bei kokybės santykis yra poliesteris, kadangi jie blizgūs, tvirti, puikiai atrodo. Galima rasti ir vilnonius, tačiau savo kokybe jie mažai kuo skiriasi nuo poliesterio, tačiau kaina – ženkliai varijuoja. Tiesa, varijuoja siūlų sudėtis priklausomai ir nuo planuojamo siuvinio. Pavyzdžiui, pagalvių užvalkalams labiausiai pasiteisina akriliniai, o drabužiams – minėti vilnoniai.

Siuvinėjimo siūlų storumas

Kitas svarbus kriterijus yra siuvinėjimo siūlų storumas, kuris turi būti derinamas su audiniu. Jeigu vienas arba kitas bus per plonas arba per storas – vizualiai darbas neatrodys gražiai. Taip pat perkant siūlus labai dažnai būna nurodyta – kam jie yra skirti. Vieni labiausiai pasitarnauja tuomet, kai reikalingas labai smulkių elementų kūrimas, o kiti dažniausiai naudojami tada, kai siuvinėjamas labai didelis paveikslas. Suprantama, kad tokiu atveju dažniausiai pasirenkami didesni.

Gamintojo niuansai

Tikrai ne visada svarbu, tačiau jeigu turite laiko – daugiau dėmesio galima skirti ir gamintojams. Skaitykite internete kitų žmonių paliktus komentarus, kurie padės įvertinti – ko galime tikėtis. Kol vieni prekiniai vardai yra giriami, tuo tarpu kiti yra pristatomi kaip prastas pasirinkimas, kadangi siūlai trupa, labai greitai nutrunka, negalima jų tvirtai priveržti.

Siūlų kainos

Galiausiai, įvertinus anksčiau mūsų paminėtus kriterijus taip pat pamatysite, kad gana ženkliai varijuoja ir siuvinėjimo siūlų kainos. Nuo nepilno euro už špūlę iki kelių eurų. Viskas priklauso nuo to – kokios kokybės siūlai bus pasirenkami, taip pat, kur pirksite. Dažniausiai internetu siuvinėjimo siūlai kainuoja pigiau, tačiau kokybė – lygiai tokia pat gera. Tokiu atveju verta sutaupyti, tačiau džiaugtis gera kokybe.

Reklama

719 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.