Home » Gallery » Aktualijos » Nardymo klubo nariai Lietuvą sveikino po vandeniu

Nardymo klubo nariai Lietuvą sveikino po vandeniu

Nardymo klubo nariai Lietuvą sveikino po vandeniu

Lietuvos Nepriklausomybės 30-mečio atkūrimo jubiliejų „Nardymo akademijos“ ir asociacijos ,,Utenos nardymo klubas“ nariai paminėjo savo įprastoje aplinkoje – vandenyje. Pagrindinis Kovo 11-osios renginio akcentas – narai pagerbė valstybinę vėliavą po vandeniu.

Pirmą kartą šią idėją narai įgyvendino Raudonojoje jūroje, tuomet panerdami į simbolinį 11 metrų gylį. Šiais metais Lietuvoje, Alaušo ežere, simboliniais tapo vėliavos matmenys. Po vandeniu suplevėsavo milžiniška 11 metrų ilgio trispalvė.

Netradicinė šventės forma pasirinkta dėl kelių svarbių priežasčių – taip norima išreikšti vienybę su visais Lietuvos žmonėmis, be to, džiaugiamasi, jog tai yra išskirtinė galimybė susiburti visiems narams, net ir tiems, kurie nenardo šaltuoju metų sezonu.

„Tokiu būdu švęsdami valstybinę šventę mes patiriame neįprastai gražių ir jautrių akimirkų, pamatome, kaip plastiškai vėliava gali plevėsuoti ne tik ore, bet ir po vandeniu. Tai yra nauja šventės forma, teikianti pažinimo džiaugsmo“, – sakė idėjos autorius ir organizatorius, Nardymo akademijos įkūrėjas Andrius Albrikas.

Šis renginys – tai dar viena puiki galimybė ne tik garsinti Lietuvos valstybingumą, jo reikšmę, bet ir susitikti klubo nariams, stiprinti nardymo klubo ryšius su vietos bendruomene bei Lietuvos visuomene.

Renginio organizatorių informacija

Narų sveikinimai Lietuvai Alaušo ežere / Nidos Treinytės nuotraukos
776 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.