Home » Nelaimės » Audra rovė medžius, neišvengta tragiškų pasekmių

Audra rovė medžius, neišvengta tragiškų pasekmių

Audra rovė medžius, neišvengta tragiškų pasekmių

Visą parą šalyje siautusi audra pridarė daug nuostolių. Ugniagesiai gelbėtojai per parą net 471 kartą vyko šalinti ant kelių, automobilių, elektros linijų ir kitose vietose nuvirtusių medžių ir konstrukcijų. Klaipėdos apskrityje tokių įvykių metu jiems teko darbuotis 93, Vilniaus – 66, Kauno – 58, Panevėžio – 58, Šiaulių ir Utenos – 47, Tauragės – 32, Telšių – 31, Marijampolės – 22, Alytaus – 17 kartų.

Daugailių sen., Drąsėnų k. Atvykus, nuo važiuojamosios kelio dalies pašalinti 5 medžiai, Utenoje supjausčius medį atlaisvinta Hipodromo gatvė, Šilinės kaime pašalinus užvirtusį medį kelias taip pat pravažiuojamas. Alantos seniūnijoje Karalinavos kaime pravažiavimą buvo užtvėrę 7 medžiai . Dešimtis kartų šalinti po vėtros užverstų medžiais kelių važiuota į Zarasų, Ignalinos, Anykščių rajonus, Visaginą.

Lietuvoje dėl audros neišvengta tragiškų pasekmių. 17.08 val. buvo gautas pranešimas, kad Ukmergėje, Kęstučio aikštėje, ant važiuojamosios kelio dalies nukrito pastato stogas ir prispaudė moterį. Atvykę medikai konstatavo jos mirtį. Ugniagesiai supjaustė nukritusį stogą ir patraukė jį nuo važiuojamosios kelio dalies, taip pat sutvarkė likusią pavojingai kabančią stogo dalį. Įvykio metu buvo apgadintas ir šalia stovėjęs maršrutinis autobusas.

21.55 val. Šakių rajone, Šilgalių kaime, automobilis atsitrenkė į nuvirtusį ant kelio medį ir apvirto ant stogo. Automobilyje prispaustų žmonių nebuvo, jie išlipo patys. Ugniagesiai automobilį atvertė ir ištraukė ant kelio, o medį supjaustė ir sutvarkė kelio dangą.

Apie 19 val. Elektrėnų savivaldybėje, Abromiškių kaime, medis užvirto ant automobilio „Mercedes Benz“. Ugniagesiai medį patraukė.

20.45 val. Klaipėdoje, Sausio 15-osios gatvėje, medis užvirto ant automobilių „Renault Megane“, „Peugeot 207“ ir „Toyota Prius“. Atvykę ugniagesiai medį supjaustė ir pašalino nuo automobilių.

Iš viso šiemet ugniagesiai gelbėtojai 838 kartus vyko šalinti ant kelių ir automobilių nugriuvusių medžių.

Parengta pagal Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento informaciją

1581 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.