Home » Šeimai ir namams » Poilsis, gerinantis tiek fizinę, tiek emocinę būklę. Koks jis?

Poilsis, gerinantis tiek fizinę, tiek emocinę būklę. Koks jis?

Poilsis, gerinantis tiek fizinę, tiek emocinę būklę. Koks jis?

Žmogaus organizmas – tai darni visuma, todėl, jei norite jaustis iš tiesų puikiai, turite rinktis tokį poilsį, kurio metu būtų gerinama tiek fizinė, tiek emocinė būklė. Tačiau ar apskritai įmanoma rasti tokią veiklą? Gera žinia – taip. Pavyzdžiui, puikiu pasirinkimu gali tapti pasiplaukiojimas baidarėmis. Tad pats metas sužinoti, kokią įtaką ši veikla daro fizinei bei emocinei žmogaus būklei.

Plaukiojimas baidarėmis fizinę būklę gerina įvairiais aspektais. Visų pirma, dėmesį verta atkreipti į tai, kad plaukiojimas baidarėmis yra priskiriamas aktyviam laiko praleidimui, tad ir kalorijos dega sparčiai. Taigi, tai reiškia, kad jei baidarėmis plaukiosite dažnai, tikrai džiaugsitės dailesnėmis kūno linijomis. Taip pat nereikia pamiršti, kad tokia veikla stiprina kūno raumenis bei gerina kraujotaką, o tai yra puiki prevencija nuo širdies ir kraujagyslių ligų, įvairių rūšių vėžio. Džiugina ir tai, kad dažnai plaukiojantieji baidarėmis pasižymi didesne fizine ištverme. Ne paslaptis ir tai, kad, jei turėsime stiprų imunitetą, būsime atsparesni įvairiems virusams ir infekcijoms. Taigi, pasiplaukiojimas baidarėmis yra visiškai natūralus, o svarbiausia – labai malonus būdas stiprinti savo imunitetą.

Tačiau ir tai dar ne viskas – reguliarūs pasiplaukiojimai baidarėmis gerina ir emocinę žmogaus būklę. Vis daugėja įžvalgų apie tai, kad pasiplaukiojimas baidarėmis teigiamai veikia miego kokybę; suteikia daug gerų emocijų; taip pat – didina atsparumą stresui. Įdomu tai, kad pastaruoju metu psichologai vis garsiau prabyla ir apie dar vieną detalę – jie teigia, kad tokia veikla kaip pasiplaukiojimas baidarėmis gali netgi prisidėti prie santykių gerinimo: ji leis pažinti šeimos narius ar draugus kitoje šviesoje. Taip pat šie specialistai tvirtina, kad tokia veikla gali atskleisti labai daug informacijos apie naujus žmonės – sužinoti, kaip jie elgiasi netikėtų situacijų metu.

Ne tiek ir daug galima rasti poilsio, kurio metu būtų gerinama ir fizinė, ir emocinė žmogaus būklė, variantų. Akivaizdu, kad pasiplaukiojimas baidarėmis yra išimtis, ir ne bet kokia, o labai maloni, nes dažnas šią veiklą išbandžiusių žmonių sako, kad tai buvo vienas geriausių patyrimų jų gyvenime. Na, o kad kokybiškai galėtumėte vykdyti šią veiklą, būtina investuoti ir į patikimas baidares. Pigu.lt siūlo patrauklų šių gaminių pasirinkimą.

Maža to, laiką gamtoje leisti yra labai naudinga, tad, jei jau išsiruošėte į baidarių žygį, pasistenkite, kad jis truktų kuo ilgiau. Tiesa, kad viešnagė gamtoje būtų ne tik maloni, bet ir kokybiška, patogi ir saugi, prireiks ir kitų turizmui skirtų prekių. Tad užsukite į https://pigu.lt/lt/sportas-laisvalaikis-turizmas. Čia kokybiškus turizmui, laisvalaikiui ar sportui skirtus gaminius sau suras kiekvienas šeimos narys.

Tad pats metas pasirūpinti savo fizine bei emocine būkle, pasirenkant poilsį gamtoje.

Reklama

689 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.